Sun Chemical na RemaDays
8 sty 2018 10:24

 

Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018, jakie odbywać się będą w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się po raz kolejny Sun Chemical. Na wspólnym stoisku (numer N8 w hali F) z firmami Service Call, Zinart i E-Ploter (jego dystrybutorami) prezentować będzie rozwiązania ze swojej oferty, dedykowane drukowi cyfrowemu. 

Wśród najważniejszych, promowanych na tej imprezie produktów znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO (low odour – niski zapach), atramenty twardo solwentowe oraz farby sublimacyjne dla tekstyliów zarówno do druku bezpośredniego jak i pośredniego, znajdujące zastosowanie w maszynach wielkoformatowych.

„W tym roku na targach RemaDays Warsaw po raz kolejny będziemy promować ofertę działu Digital. To impreza dedykowana w coraz większym stopniu branży poligraficznej, zwłaszcza jej części związanej z drukiem cyfrowym. Sun Chemical posiada szereg produktów skierowanych do tego sektora. Jak pokazuje doświadczenie z lat poprzednich, zainteresowanie nimi jest bardzo duże. Jesteśmy więc przekonani, że to doskonałe miejsce do ich prezentowania i promowania. Wszystkich więc odwiedzających tę imprezę zapraszamy do spotkania z nami i odwiedzenia naszego stoiska – jesteśmy przez cały okres trwania targów do Państwa dyspozycji” – mówi Krzysztof Ostrowski z polskiego oddziału firmy Sun Chemical.

Wśród produktów promowanych przez Sun Chemical na targach RemaDays Warsaw 2018 znajdą się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego - Streamline ESL HPQLO, ESL2 HPQLO i Ultima HPQLO. Jak podaje producent zapewniają one wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach wielkoformatowych i spełniają – zdaniem Sun Chemical - najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Jak zapewnia producent, do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek.

Na tegorocznych targach RemaDays Warsaw, będą również prezentowane farby sublimacyjne z oferty Sun Chemical - SunTex Sonata DDE i SunTex Sonata DTE do zadrukowywania tekstyliów. Jak zapewnia firma korzyści płynące z ich zastosowania są bardzo duże. Atramenty DDE oraz DTE, odpowiednio - do aplikowania pośredniego lub bezpośredniego - nie zawierają lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, odpowiednią widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość jej prania.

„Przez cały okres trwania targów Rema Days Warsaw jesteśmy do dyspozycji gości targowych – dodaje Krzysztof Ostrowski. – Nasze stoisko będzie nie tylko miejscem do prezentacji naszych produktów, ale także do mniej formalnych spotkań. Można tu będzie porozmawiać z przedstawicielami naszej firmy i jej dystrybutorów na tematy związane z drukowaniem, uszlachetnianiem, zabezpieczeniami. Zapraszamy więc wszystkich, którzy poszukują rozwiązań wpływających na ekonomię produkcji i sprawią że ich produkt wyróżni się spośród innych dostępnych na rynku”.  

Opracowano na podstawie informacji firmy Sun Chemical