Stephen Tunnicliffe-Wilson dyrektorem generalnym Inca Digital
3 kwi 2019 10:33

Firma Inca Digital ogłosiła powołanie Stephena Tunnicliffe-Wilsona na nowego dyrektora generalnego. Jednocześnie Tunnicliffe-Wilson, który jest związany z brytyjskim rynkiem drukarek atramentowych od 19 lat, nadal będzie kierował działem badań i rozwoju. Zastąpi on tymczasowego dyrektora generalnego Akirę Hayakawę, który pełnił tę funkcję przez ostatnich 6 miesięcy.

„Jestem dumny, że zostałem mianowany nowym dyrektorem generalnym Inca Digital w momencie, który uważam za przełomowy dla firmy. Nasz flagowy produkt, Onset X Series, odniósł ogromny sukces w sektorze grafiki, gdzie jesteśmy powszechnie uznawani za pioniera i lidera technologii atramentowych. Nieodłączna elastyczność i skalowalność naszych drukarek atramentowych wymiernie wpływa na wzrost obecności w sektorze opakowań i zastosowań przemysłowych” – komentuje swój awans Tunnicliffe-Wilson.

„Tunnicliffe-Wilson jest przykładem pasji i profesjonalizmu, które zawsze były nieodłącznym elementem kultury Inca Digital. Jako CTO, Stephen od wielu lat odgrywa kluczową rolę w kierowaniu firmą i jej planem produktowym” – mówi Takanori Kakita, dyrektor generalny firmy SCREEN Graphic Solutions i dodaje: „Jego ogromne doświadczenie i wiedza na temat biznesu będą nieocenionymi atutami na stanowisku dyrektora generalnego. Powołanie Stephena daje Inca Digital prawdziwą jasność i pewność co do przyszłego kierunku rozwoju, lokując firmę na solidnych podstawach. Wszyscy witamy gorąco Stephena i czekamy na jego udaną kadencję jako CEO. ”

Na podstawie informacji firmy Inca Digital