Stan branży druku cyfrowego na etykietach i opakowaniach
12 wrz 2023 06:00

Keypoint Intelligence ma przyjemność ogłosić publikację pięcioczęściowej serii raportów, które koncentrują się na stanie branży druku cyfrowego na etykietach i opakowaniach w odniesieniu do przysposobienia i wykorzystania produkcyjnych maszyn cyfrowych w zadrukowywaniu etykiet wąskowstęgowych, tektury falistej, składanych kartonów i opakowań giętkich.

 Raporty Keypoint Intelligence State of the Industry Global Intelligence są opracowywane w oparciu o dane pochodzące od marek, przetwórców, producentów OEM i społeczności dostawców, aby dopasować się do ich potrzeb. Każdy raport będzie zawierał wnioski z pogłębionych wywiadów z przetwórcami w zakresie wykorzystania technologii cyfrowych, możliwości inwestycyjnych i kwestii operacyjnych, zapewniając wszechstronną perspektywę na rynek.

Dzięki naszej szerokiej wiedzy eksperckiej, raporty te będą obejmować postępy w technologii na poziomie OEM, nowe chemikalia na rynku, ulepszenia oprogramowania i opcje przetwórstwa – skomentowała Jean Lloyd, główny analityk w Keypoint Intelligence. – Mając dostęp do ponad 80 proc. rynku druku cyfrowego dla opakowań, nasz zespół ma wyjątkową pozycję, aby zapewnić branży wgląd w obecny i przyszły stan rynku produkcyjnego druku cyfrowego dla etykiet i opakowań.

Cieszymy się, że możemy zaoferować pierwsze badania segmentu etykiet wąskowstęgowych, które zawierają dogłębną analizę skupiającą się na tym, jak model biznesowy przetwórców i pogląd na druk cyfrowy zmieniały się w czasie – dodał Jeff Wettersten, wiceprezes działu opakowań Keypoint Intelligence. – Badanie to analizuje czynniki przyszłego wzrostu w druku cyfrowym i sprawdza, jak trajektoria wzrostu zmieni się w różnych segmentach rynku.

 Pierwotne badanie etykiet wąskowstęgowych obejmuje dogłębne dane demograficzne respondentów, cele branży i jej perspektywy, analizę i kluczowe wnioski. Obszary zainteresowania obejmują:

  • pozycjonowanie i potrzeby urządzeń,
  • rozwój druku cyfrowego,
  • pożądane maszyny, przetwórstwo i oprogramowanie,
  • materiały eksploatacyjne,
  • zrozumienie zasad zaangażowania.

Niniejszy raport, a także nadchodzące dotyczące składanych kartonów, tektury falistej, opakowań giętkich i adaptacji marki można nabyć osobno lub w ramach subskrypcji innych badań dostarczanych przez usługi dot. etykiet i opakowań firmy Keypoint Intelligence.

 O Keypoint Intelligence:

Od 60 lat klienci z branży obrazowania cyfrowego polegają na Keypoint Intelligence w zakresie niezależnych testów praktycznych, danych laboratoryjnych i rozbudowanych badań rynkowych. Keypoint Intelligence został uznany za najbardziej zaufane źródło bezstronnych informacji, analiz i nagród w branży dzięki wieloletniemu doświadczeniu analityków, jak podaje firma.

Opracowano na podstawie informacji firmy Keypoint Intelligence.