W trakcie targów Hannover Messe firma SMARTTECH zaprezentuje swój najnowszy skaner 3D – scan3D UNIVERSE SP. Dedykowane profesjonalistom urządzenie jest nie tylko proste w obsłudze, ale posiada też metrologicznie potwierdzoną dokładność.

scan3D UNIVERSE SP jest odpowiedzią na potrzebę rynku, jaką jest skaner 3D z metrologicznie potwierdzoną dokładnością w atrakcyjnej, jak zapewnia producent -  cenie. Urządzenie jest także dedykowane osobom rozpoczynającym pracę z bezdotykową technologią pomiarową. Potwierdzona metrologicznie dokładność 50 mikronów gwarantuje, że nabywca bez obawy może zastosować scan3D UNIVERSE SP do inżynierii odwrotnej oraz kontroli jakości.

Do każdego zakupionego skanera 3D firmy SMARTTECH dołączana jest najnowsza wersja oprogramowania dedykowanego obsłudze skanerów 3D firmy SMARTTECH. SMARTTECH 3D measure umożliwia nie tylko przeprowadzenie skanowania 3D przy pomocy stolika obrotowego lub markerów pozycjonujących, ale pozwala także w łatwy sposób połączyć po krzywiźnie pojedyncze skany. Obsługa 300 milionów punktów pomiarowych czyni SMARTTECH 3D measure jedynym dostępnym na rynku oprogramowaniem umożliwiającym płynną pracę na olbrzymich chmurach punktów.

Oficjalna światowa premiera scan3D UNIVERSE SP odbędzie się w Hanowerze podczas targów Hannover Messe pomiędzy 23 a 27 kwietnia. 

Opracowano na podstawie informacji firmy SMARTTECH