Sklep Roland w nowej odsłonie
3 lut 2022 06:00

Firma Roland DGA, jeden z wiodących dostawców wielkoformatowych systemów atramentowych, ploterów drukująco-tnących i wielu innych innowacyjnych urządzeń cyfrowych zdecydowała się na przeprojektowanie swojego sklepu internetowego.

Portal e-commerce został gruntownie odnowiony, co zaowocowało nowoczesnym wyglądem, intuicyjną nawigacją oraz uproszczeniem procesu zakupów i realizacji transakcji. Zdaniem producenta użytkownicy, którzy odwiedzą sklep z poziomu smartfona, przekonają się, że także wersja mobilna platformy jest estetyczna i łatwiejsza w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.

Sklep internetowy Roland DGA to miejsce, w którym znajdziemy szeroki wybór części, akcesoriów, a także niektórych materiałów eksploatacyjnych. Odwiedzający mogą kupić wszystko – od części zamiennych i nośników do zaawansowanych cyfrowych maszyn – wszystko za pomocą kilku kliknięć myszką. Kupujący online mogą również nabyć wybrane urządzenia stacjonarne Roland DG, takie jak VersaSTUDIO BT-12 do bezpośredniego drukowania odzieży lub ploter do cięcia winylu CAMM-1 GS-24.

Jest to w zasadzie zupełnie nowa platforma e-commerce — zauważyła Lily Hunter, starszy menedżer produktu Roland DGA i dodała: Nasz zespół wprowadził gruntowne zmiany, aby ogólne wrażenia dla użytkownika były przyjemniejsze, działanie sklepu wydajniejsze i wygodniejsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i wierzymy, że użytkownicy szybko rozpoznają i docenią wprowadzone ulepszenia.

Aby uzyskać dostęp do przeprojektowanego sklepu internetowego Roland DGA, należy odwiedzić stronę https://dgastore.rolanddga.com Więcej informacji na temat Roland DGA Corporation lub całej linii produktów Roland DGA można znaleźć na stronie producenta.

Opracowano na podstawie informacji opublikowanej na portalu What They Think