Skanowanie 3D w przemyśle – szkolenie
4 cze 2021 06:00

Jak firmy z branży przemysłowej wykorzystują nowoczesną technologię, jaką jest skanowanie 3D? Odpowiedź na to pytanie można otrzymać biorąc udział  w darmowym webinarze i poznając praktyczne możliwości skanerów 3D.

Firma VPI Polska zaprasza na szkolenie, podczas którego omówione zostaną przykłady zastosowania skanerów 3D oraz wybranych modeli tych urządzeń wraz ze sposobem ich działania. Prezenter opowie także o realnych korzyściach, które uzyskują firmy po wdrożeniu technologii skanowania 3D.

 

 

Na szkoleniu:

• Przedstawione zostaną  praktyczne przykłady zastosowania skanerów 3D w przemyśle
• Zostaną zeskanowane modele przy zastosowaniu dwóch skanerów: EinScan HX oraz EinScan PRO HD
• Zostanie pokazane, jak przygotować model do procesu inżynierii odwrotnej
• Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób wykorzystanie skanera 3D w branży przemysłowej pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze

Do kogo jest adresowane to szkolenie?

Szkolenie jest skierowane do każdego, kto chciałby zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu nowoczesnej technologii skanowania 3D - do małych i dużych firm, które chcą zoptymalizować pracę w swoich zakładach.

Prowadzący szkolenie
Mateusz Gacek jest ekspertem ds. skanerów 3D i skanowania 3D. Na co dzień zajmuje się wdrożeniami skanerów 3D w firmach i prowadzeniem szkoleń. Doradza firmom i ukazuje sposoby na udoskonalenie procesów w przedsiębiorstwach. Specjalista od skanerów 3D na światło strukturalne oraz laserowe.

Zapisy: https://cadxpert.clickmeeting.com/587297744/register 

Opracowano na podstawie informacji firmy CadXpert