Simon Howes nowym kierownikiem produktu w firmie Domino
7 lis 2016 12:08

dominodp_simonhowesDo działu rozwiązań druku cyfrowego firmy Domino dołączył Simon Howes, który jako nowy kierownik produktu zajmie się promocją cyfrowych maszyn do produkcji etykiet, wspomagając dalszy rozwój firmy na rynku poligraficznym.

Simon Howes zdobywał doświadczenie w zarządzaniu strategicznym i analizach rynku, pracując na stanowiskach kierowniczych w firmach technologicznych. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora zarządzającego w spółce specjalizującej się w systemach analitycznych i bazodanowych dla przemysłu naftowego i gazowego, później pracując na jej rzecz jako strategiczny konsultant biznesowy.

Howes zajmie się atramentowymi maszynami inkjetowymi z linii Domino N-Series. Jego zadaniem będzie opracowanie strategii produktowej i rynkowej wzmacniającej wizerunek firmy i jej pozycję lidera branżowego.

Philip Easton, dyrektor działu rozwiązań druku cyfrowego komentuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni witając Simona w zespole. Atramentowy druk cyfrowy jest kluczowym obszarem zainteresowania Domino, a doświadczenie Simona w zarządzaniu strategicznym dobrze rokuje dla rozwoju naszego biznesu. Liczymy na zaangażowanie Simona w rozwój i rozszerzanie naszej oferty produktowej dla branży cyfrowego druku etykiet.”

Opracowano na podstawie materiałów firmy Domino.