Siegwerk Inkjet na targach InPrint
14 mar 2022 06:00

Targi InPrint, miejsce spotkań specjalistów technologii druku, mają odbyć się w dniach 15-17 marca w Monachium. Dla firmy Siegwerk, która już zadeklarowała swój udział w tym wydarzeniu, bardzo ważne jest podtrzymywanie bliskiej wymiany z ekspertami z branży poligraficznej.

 

Siegwerk oferuje niestandardowe rozwiązania w zakresie atramentów dla prawie wszystkich technologii drukowania, w tym przemysłowego druku atramentowego. Cieszymy się, że możemy omawiać innowacyjne procesy w sektorze opakowań z ekspertami z różnych dziedzin - mówi Matthieu Carni, dyrektor ds. druku atramentowego i dodaje: Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy być dostępni dla wszystkich uczestników na stoisku w Monachium.

Portfolio rozwiązań atramentowych Siegwerk obejmuje szeroką ofertę rozmaitych atramentów, w tym UV i wodnych, a także podkładów i lakierów OPV. Produkty te nadają się do szerokiego spektrum podłoży, a goście targów InPrint w Monachium będą mieli możliwość zapoznania się z ich właściwościami i zastosowaniem. To tutaj wiodący dostawcy technologii druku z całego świata spotykają się, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia w dziedzinie druku cyfrowego, atramentowego, sitodruku i druku specjalnego.

Siegwerk skupia się na długofalowej strategii opracowanej dla atramentowych maszyn drukujących, stale pracując nad nowymi rozwiązaniami i ulepszeniami wspólnie ze swoimi partnerami — wyjaśnia Matthieu Carni i dodaje: Dzięki temu doskonale rozumiemy różne potrzeby drukarń i producentów sprzętu.

Firma dąży do połączenia swoich innowacyjnych procesów z wiedzą ekspercką, aby nie tylko wspierać informacjami na temat opakowań i atramentów, ale także integrować partnerów i jak najlepiej wykorzystywać kluczowe kompetencje każdego z nich. Dla nas bardzo ważna jest wymiana z partnerami, klientami i wszystkimi zainteresowanymi osobami. Nieustannie rozwijamy zarówno produkty, jak i sposoby pracy, aby były jeszcze bardziej innowacyjne i zrównoważone. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie rozmów podczas InPrint.

Opracowano na podstawie informacji firmy Siegwerk