Sawgrass i Universal Woods wspólnie na targach FESPA
10 maj 2019 06:00

Podczas nadchodzących targów FESPA firmy Sawgrass i Universal Woods EMEA wspólnie zademonstrują procesy personalizacji produktów ChromaLuxe i Unisub. Goście stoiska będą mogli zobaczyć, jak - w sposób szybki i nieskomplikowany - można personalizować niestandardowe podstawki, zakładki, breloczki, magnesy i rozmaite ozdoby, a także poznają metody wykorzystania nowych technologii w swoich własnych działaniach biznesowych.

Sawgrass, ekspert w dziedzinie sublimacji, oferuje zintegrowane systemy składające się z drukarki, zestawu atramentów, platformy projektowej oraz oprogramowania do zarządzania kolorami. Dzięki zaawansowanym barwnikom sublimacyjnym obrazy są nanoszone bezpośrednio na podłoża takie jak: arkusze metalu lub aluminium, stal, naturalne drewno, płyty pilśniowe i MDF. Istnieje wiele opcji wykończenia produktów, w tym efekt matowy, błyszczący i półbłyszczący.

Erik Wiegman, dyrektor generalny Universal Woods EMEA, komentuje: „Produkty Unisub i ChromaLuxe są wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, od upominków po wielkoformatowe oznakowania i wysokiej jakości reprodukcje dzieł sztuki. Cieszymy się mogąc na żywo zaprezentować wysokiej jakości efekty, które można osiągnąć na podłożach Unisub i ChromaLuxe. Proces sublimacji jest idealny do szybkiej i ekonomicznej produkcji wszechstronnej gamy spersonalizowanych upominków.”

Darcy Mauro, prezes Sawgrass, stwierdził: „Zwiedzający będą mogli obserwować proces tworzenia widząc, jak łatwo i szybko można spersonalizować rozmaite przedmioty. Odpowiemy na ich pytania i wierzymy, że przekonamy ich, w jaki sposób mogą włączyć sublimację do swojej działalności i jaki może to mieć wpływ na całość biznesu.”


Przygotowano na podstawie informacji firmy Sawgrass