Rozwiązania VSHAPER na TCT SHOW w Birmingham
17 lip 2017 08:00

W dniach 26-28 września 2017 w centrum wystawienniczym NEC Birmingham odbędą się jedne z największych targów dotyczących technologii druku 3D na świecie. Wydarzenie corocznie gromadzi tłumy wystawców, specjalistów, inżynierów, konstruktorów oraz entuzjastów technologii addytywnych. Uczestnicy tego spotkania mają szansę wziąć udział w serii inspirujących wykładów, demonstracji nowych produktów i doświadczyć technologii przyszłości m.in. na stoisku producenta drukarek 3D VSHAPER.

Wiosną 2017 roku VERASHAPE nawiązało współpracę z brytyjską firmą AM3D, która oferuje rozwiązania druku 3D VSHAPER na rynku brytyjskim. To właśnie wspólnie z brytyjskim resellerem, przedstawiciele VERASHAPE zaprezentują drukarki 3D VSHAPER na nadchodzących targach w Birmingham.

Targi TCT Show 2017 to doskonała okazja do promocji rozwiązań VSHAPER na konkurencyjnym rynku brytyjskim. Produkty VERASHAPE charakteryzują się znakomitą jakością docenianą przez najbardziej wymagających odbiorców z całego świata – mówi Louis Monte, współwłaściciel AM3D.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się również światowa premiera najnowszej wersji oprogramowania SOFTSHAPER 2018, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród innych producentów drukarek 3D, jak i ich użytkowników. Dzięki licencji udzielonej przez Siemens PLM Software, VERASHAPE prowadzi prace programistyczne w oparciu o jądro modelowania bryłowego Parasolid®, tworząc oprogramowanie wspierające importowanie i odpowiednie przygotowanie modeli do druku. W lutym bieżącego roku rozpoczęły się beta-testy najnowszej wersji oprogramowania, w których bierze udział 217 beta-testerów z 23 krajów.

Prowadząc prace programistyczne dążymy do tego, aby tworzone przez nas oprogramowanie było rozwiązaniem uniwersalnym i wspomagało proces przygotowania modelu do druku, bez względu na to jaka drukarka 3D będzie wykonywać jego wydruk. W tej kwestii liczymy na owocne rozmowy z innymi producentami drukarek 3D podczas TCT Show – mówi Tomasz Szymański, prezes i założyciel Verashape.

Światowa premiera oprogramowania SOFTSHAPER 2018 to nie jedyna nowość jaką producent drukarek VSHAPER zaprezentuje podczas nadchodzących targów w Birmingham. Jak zapowiada Tomasz Szymański - szczegółowe informacje na ten temat ukażą się już wkrótce. Rozwiązania VSHAPER oraz najnowsza wersja oprogramowania SOFTSHAPER 2018 zostaną zaprezentowane na stoisku F40.

Opracowano na podstawie informacji VSHAPER