Rozwiązania druku 3D VSHAPER dostępne w Turcji
2 lis 2017 10:28

Producent drukarek 3D VSHAPER nawiązał współpracę z turecką firmą Mayis Tasarim, która będzie oferować rozwiązania VSHAPER na rynku tureckim, powiększając tym samym grono dystrybutorów produktów firmy VERASHAPE. Pierwszą okazją do zaprezentowania drukarek 3D polskiego producenta, będzie Międzynarodowe Sympozjum Obróbki (UTIS) odbywające się w Antalya.

Sympozjum UTIS już od blisko 10 lat gromadzi przedstawicieli świata przemysłu i nauki, zainteresowanych tworzeniem rozwiązań wspomagających procesy produkcyjne. Pierwsza edycja sympozjum, zainicjowana w 2009 roku miała charakter krajowy. Rosnące zainteresowanie tym wydarzeniem, przełożyło się na frekwencję, a coroczne spotkanie zyskało miano imprezy międzynarodowej, na której spotykają się reprezentanci przemysłu i uczelni wyższych. Tematem przewodnim tegorocznego Sympozjum, odbywającego się w dniach 2-4 listopada 2017, będzie „Nowa Rewolucja Przemysłowa i Inteligentna Obróbka”.

Międzynarodowe Sympozjum Obróbki w Antalya to idealna okazja, aby zaznaczyć naszą działalność na rynku tureckim i zaprezentować się przed szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin przemysłu oraz przedstawicieli świata nauki – mówi Selcuk Yildirim, Prezes Mayis Tasarim.

Ze „Światowego Raportu Inwestycyjnego 2017” przygotowanego przez Konferencję Narodów Zjednoczonych ds. Handlu i Rozwoju (UNCTAD) wynika, że w ciągu ostatnich 15 lat Turcja wyraźnie odnotowała wzrost bezpośrednich inwestycji zagranicznych, stając się najbardziej aktywnym krajem walczącym o inwestycje zagraniczne w ubiegłym roku.

W Turcji swoje zakłady produkcyjne mają takie koncerny jak Toyota, Ford, Renault czy Hyundai, oraz producenci części i technologii motoryzacyjnych jak Bosch, Valeo czy Delphi. Dzięki temu Turcja uznawana jest obecnie za jednego z największych producentów samochodów na świecie. Obserwując z kolei rozwój technologii druku 3D, można stwierdzić, że to właśnie branża motoryzacyjna jest jej największym beneficjentem. Nasza obecność na rynku tureckim nie jest więc dziełem przypadku – komentuje Jacek Wach, Marketing Manager w VERASHAPE.

Firma VERASHAPE nieustannie pracuje nad rozwojem sieci sprzedaży drukarek 3D, a jej rozwiązania dostępne są już m.in. na rynku holenderskim, czeskim, brytyjskim i chińskim. Firmy rozpoczynające przygodę z drukiem 3D w kanale partnerskim VSHAPER, mogą liczyć na szkolenia produktowe i wsparcie merytoryczne na każdym etapie procesu sprzedaży.

Opracowano na podstawie VSHAPER