Odliczanie do targów PRINT4ALL 2025
11 sie 2023 06:00

Za dwa lata przedstawiciele branży druku ponownie spotkają się w centrum Fiera Milano na targach Print4All, zaplanowanych w terminie od 27 do 30 maja 2025 r.

Promowane przez Argi i Acimga, dwa wiodące włoskie stowarzyszenia aktywne w sektorach poligraficznym i przetwórczym – targi Print4All kolejny raz zamierzają potwierdzić swoją tożsamość jako zintegrowanej platformy dla branży druku. Edycja 2025 ma skupić się na możliwościach oferowanych przez technologie druku i rynkach docelowych, aby udzielić głosu wszystkim interesariuszom zintegrowanych rozwiązań. Wystawa zaoferuje innowacje w zakresie drukowania, przetwarzania i wykańczania dla wszystkich dziedzin przemysłu, od grafiki przez opakowania po sprzedaż.

Dzięki ekspozycjom i wydzielonym obszarom tematycznym poświęconym poszczególnym segmentom rynku organizatorzy zamierzają skierować dyskusje na nowe, kluczowe dla branży tematy oraz omówić najważniejsze wyzwania skupione zwłaszcza wokół zrównoważonego rozwoju i wydajności.

Targi są zawsze okazją do nawiązywania nowych kontaktów, do spotkań i dyskusji – sprzyja im formuła wydarzenia, która zapewnia obecność przedstawicieli całego łańcucha dostaw takich jak: producenci, drukarnie, agencje komunikacji oraz projektanci.

Aby opowiedzieć o idei i podzielić się klimatem nadchodzącej edycji, organizatorzy Print4All postanowili zaprezentować się za pomocą nowego wizerunku. Nowa identyfikacja wizualna będzie używana we wszystkich kanałach komunikacji, od strony internetowej po kanały społecznościowe, obejmujące reklamy BTL, oraz internet i oznakowanie imprezy.

Zdaniem organizatorów zmieniona oprawa wizualna oddaje współczesny i wielopoziomowy dynamizm. Obraz, będący alegorią branży  druku i jej ewolucji na przestrzeni wieków, zawiera trzy palety kolorów i trzy ikony, które identyfikują trzy odrębne, ale współwystępujące wymiary w Print4All: maszyny, media i innowacje, które łączą się, tworząc niepowtarzalny obraz.

Rozwój projektu można śledzić za pośrednictwem kanałów społecznościowych wydarzenia i oficjalnej strony internetowej.

Opracowano na podstawie informacji organizatora