Ronald van den Broek na czele firmy Marketiger
16 lip 2021 06:00

Firma Marketiger specjalizująca się w pełnokolorowym druku 3D ogłosiła wdrożenie planu rozszerzania swojej oferty. Nowy partner firmy - Ronald van den Broek, który stanie na czele zespołu kierowniczego oraz założyciel spółki - Maikel de Wit wspólnie pokierują realizacją 5-letniej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Ronald van den Broek dołączy do Marketiger po 15 latach pracy u jednego z najważniejszych partnerów technologicznych firmy - Mimaki. Wysokiej jakości, pełnokolorowe produkty firmy Marketiger są wytwarzane głównie przy użyciu innowacyjnej technologii Mimaki.

Dołączam do tego dynamicznego zespołu w ekscytującym momencie – mówi Van den Broek i dodaje: Marketiger jeszcze bardziej udoskonalił swój proces produkcyjny, dostosowując się do wymagań rynku, aby umożliwić klientom na całym świecie skalowalne, pełnokolorowe drukowanie 3D na żądanie. Rozwój tego procesu produkcyjnego jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym druk cyfrowy większych nakładów przy jednoczesnym zapewnieniu stałej jakości wydruku. Marketiger współpracuje z partnerami, którzy wyróżniają się w swoich dziedzinach, aby szybciej dostosować się do potrzeb rynku.

Maikel de Wit wyjaśnia: Kreatywność przekształcania koncepcji cyfrowych w fizyczne produkty za pomocą druku 3D jest prawie nieograniczona. Naszym planem jest dostarczenie usługi opartej na dowolnym pomyśle i jego kompleksowa realizacja - od koncepcji po produkt końcowy. Począwszy od oprogramowania, przez realizację, po produkcję i dostawę będziemy wprowadzać nowe usługi i poszerzać nasze i tak szerokie możliwości. Jestem przekonany, że wybrałem odpowiedniego partnera biznesowego, który pomoże mi poprowadzić Marketiger w kolejnym, ekscytującym etapie podróży firmy.

Zespół ekspertów zamierza wdrożyć plan ekspansji firmy i z sukcesem realizować go w ciągu najbliższych 5 lat. Pomocne mają się okazać kompetencje i doświadczenia  Van den Broeka, którego nowe obowiązki obejmują sprzedaż, marketing i planowanie biznesowe. Maikel de Wit będzie natomiast nadzorował rozwój produktów i technologii.

Van den Broek podsumowuje: W Mimaki wspierałem zespół Maikela niejako z dystansu. Popierali pionierską technologię Mimaki, jednocześnie zawsze rzucając nam wyzwanie, aby zwiększać możliwości urządzenia Mimaki 3DUJ-553 w celu dostarczania najnowszych, kreatywnych koncepcji. Nie mogę się teraz doczekać, aby odegrać bezpośrednią rolę w napędzaniu tej inspirującej firmy do dalszego rozwoju.

Opracowano na podstawie informacji firmy Marketiger