Roland zaprasza na warsztaty
7 maj 2019 06:00

Podczas zbliżających się targów FESPA firma Roland DG zorganizuje warsztaty dające możliwość praktycznego poznania nowych ploterów drukująco-tnących z serii TrueVIS VG2.

Od dnia premiery nagrodzone w konkursie ISA Innovation Awards plotery TrueVIS VG2 cieszą się stałym zainteresowaniem klientów i przyciągają uwagę rynku. Jak zapewniają przedstawiciele firmy Roland, popyt na te urządzenia znacznie przewyższa początkowe szacunki i oczekiwania. Nabywcy TrueVIS VG2-640 i VG2-540 pozytywnie oceniają jakość kolorów, wydajność, wszechstronność oraz dokładność cięcia, które zapewniają te urządzenia.

Podczas czterech dni targów FESPA Global Print Expo odbędą się warsztaty poświęcone prezentacji ploterów TrueVIS VG2. Spotkania poprowadzi Nadia Plomp, specjalista ds. produktów w Roland DG Benelux, posiadająca wieloletnie doświadczenie we współpracy z siecią dealerów Roland.

„Nasze tegoroczne hasło: „inspiruje nas to, co ważne dla ciebie” pokazuje, jak wielką wagę przywiązujemy do opinii rynku. W konsekwencji właśnie to umożliwiło nam udoskonalenie istniejących modeli i wypracowanie najnowszej wersji plotera drukująco-tnącego, który jest najbardziej dokładnym i wydajnym rozwiązaniem spośród dostępnych obecnie na rynku” - komentuje Nadia.

„Do popularnej i wielokrotnie nagradzanej wersji plotera Truevis VG wprowadziliśmy ponad 40 modyfikacji i ulepszeń” - kontynuuje Nadia i dodaje: „Jesteśmy naprawdę dumni z nowego urządzenia, którego obecna forma jest wynikiem wielu badań, wysiłku i czasu. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich gości targów do wzięcia udziału w jednym z naszych warsztatów i poznania praktycznych możliwości nowego plotera”.

Warsztaty TrueVIS VG2 będą się odbywały na stoisku Roland DG kilka razy dziennie, w specjalnie oznakowanej strefie: TrueVIS VG2 Discovery. W ciągu 20 minut prezentacji odwiedzający będą mogli doświadczyć demonstracji na żywo, zobaczyć próbki kompatybilnych podłoży, a także zainspirować się mnogością rozmaitych aplikacji w obszarach reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, grafiki pojazdów, bannerów, plakatów, wyświetlaczy, etykiet i naklejek oraz wielu innych.

Jak zapowiada organizator, warsztaty drukowania i cięcia zatytułowane „Bądź najlepszy - 7 przekonujących powodów, aby wybrać TrueVIS VG2” wyjaśnią, w jaki sposób kluczowe funkcje i korzyści mogą pomóc zrewolucjonizować każdą drukarnię, bez względu na jej wielkość.

Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DG