Roland na targach FESPA
10 lut 2020 13:09

Roland DG, jeden z wiodących światowych producentów wielkoformatowych ploterów atramentowych i ploterów drukująco-tnących, tradycyjnie już weźmie udział w zbliżających się targach FESPA Global Print Expo 2020. Na specjalnie zaprojektowanym stoisku firmowym zostaną zaprezentowane zarówno innowacje, jak i sprawdzone rozwiązania przeznaczone dla branży znaków i grafiki, tekstyliów i odzieży oraz personalizacji.

Wśród oferowanych w tym roku w Madrycie systemów nie zabraknie wielokrotnie nagradzanych rozwiązań, takich jak ceniony w branży ploter drukująco-tnący TrueVIS SG2, wielkoformatowy ploter płaski IU-1000F UV oraz wszechstronny ploter drukująco-tnący UV VersaUV LEC2-300. Jak zapowiada producent, goście stoiska poznają również możliwości plotera płaskiego VersaUV LEF2-300 UV-LED prezentowanego z innowacyjną funkcją grawerowania laserowego.

Na stoisku firmowym pojawią się także zdobywca wielu nagród, ekosolwentowy ploter drukująco-tnący TrueVIS VG2 i 8-kolorowy ploter solwentowy RF-640. Na zwiedzających zainteresowanych cyfrowym drukiem na tekstyliach lub przedsiębiorców chcących zwiększyć swoje możliwości produkcyjne będzie czekać  wielofunkcyjna drukarka termosublimacyjna Texart RT-640M. Na stoisku dostępna będzie również strefa personalizacji, a w niej znajdą się rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie, które pomogą przybliżyć potencjał i zyskowność personalizacji produktów.

„W tym roku naszym motywem przewodnim na targach jest hasło „Odkryj nowe możliwości cyfrowe dzięki różnorodnym, innowacyjnym rozwiązaniom” - komentuje Stephen Davis, dyrektor marketingu w regionie EMEA i dodaje: „Będziemy dzielić się ciekawymi informacjami o produktach, dlatego do odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy wszystkich chcących dowiedzieć się, co jest możliwe dzięki elastycznej, niezawodnej i kreatywnej technologii marki Roland”.

Uczestników targów szukających inspiracji dla rozwoju i cyfrowej transformacji swojego biznesu może zainteresować prelekcja pt. „3 C's Your Success - Creative, Cool, Commercial”, którą wygłosi w ramach FESPA's Trend Theatre Joe Wigzell, Academy and Creative Centre Manager.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Roland DG