Ricoh przedstawia plany na targi drupa
3 sty 2024 15:24

Firma Ricoh przedstawiła swoje plany na targi drupa 2024, zapowiadając, że pojawi się „wciągające stoisko”.

Jak informuje producent, opierające się na Henkaku (japoński termin oznaczający innowację transformacyjną) stoisko pozwoli odwiedzającym zwizualizować nowe sposoby, w jakie technologia Ricoh może pomóc rozwinąć ich działalność i obniżyć całkowity koszt eksploatacji dzięki większej automatyzacji i wydajności.

Na stoisku będzie można zobaczyć m.in. nową cyfrową maszynę do druku atramentowego Ricoh Pro Z75 B2, kolorową maszynę do druku atramentowego Pro VC80000, kolorową maszynę do druku arkuszowego Pro C9500 oraz kolorową maszynę do druku arkuszowego Pro C7500.

Firma Ricoh zapewnia, że odwiedzający będą mogli również zobaczyć z pierwszej ręki, w jaki sposób oferta oprogramowania może uwolnić moc informacji i transformacji, dostarczając wgląd w dane, zwiększając produktywność całej operacji i wspierając możliwości zwiększania przychodów.

Demonstracje obejmą Ricoh TotalFlow Producer, produkt SaaS, który automatyzuje przesyłanie i konsolidację przychodzących zadań z wielu źródeł do internetowego pulpitu nawigacyjnego w celu zapewnienia widoczności produkcji w całej operacji, a także Auto Color Adjuster, który zapewnia precyzyjne zarządzanie kolorami i możliwości dopasowywania bez potrzeby korzystania z usług specjalisty.

Zaprezentowane zostanie również rozwiązanie Ricoh ProcessDirector, kompleksowe narzędzie do zarządzania workflow, które zapewnia „kompatybilność na poziomie jednostki”; FusionPro, które obsługuje całą spersonalizowaną komunikację; oraz Supervisor, który zbiera i interpretuje dane operacyjne pochodzące z podłączonych produkcyjnych urządzeń drukujących i oprogramowania.

Ricoh ma zamiar zaprezentować, w jaki sposób możemy współpracować ze specjalistami ds. produkcji poligraficznej i umożliwić im ulepszenie ich oferty i napędzanie wzrostu – powiedział Koji Miyao, prezes Ricoh Graphic Communications (RGC) Business Unit, Ricoh Company.

Nasze flagowe atramentowe i tonerowe maszyny arkuszowe zademonstrują swoje wszechstronne i elastyczne możliwości produkcji aplikacji wraz z długo oczekiwanym Ricoh Pro Z75 – pierwszą na świecie wodną atramentową maszyną arkuszową B2 – oraz zupełnie nowym Ricoh Pro VC80000.

Nasze szybko rozwijające się portfolio pozwala na produkcję aplikacji generujących przychody, wspieranych przez naszą własną technologię głowic drukujących. Nasze inteligentne rozwiązania programowe, niezależne od dostawców, zapewnią odwiedzającym sposoby na zapewnienie wydajnych i oszczędzających zasoby operacji w ich własnych środowiskach produkcyjnych.

Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh