Richard Bowles dyrektorem generalnym Nazdar
5 sty 2022 12:19

Firma Nazdar poinformowała o powołaniu Richarda Bowlesa na stanowisko dyrektora generalnego. Objął on nowe stanowisko 1 stycznia 2022 r. i łączy je z obecną funkcją prezesa, którą pełni od stycznia 2018 r. Richard Bowles w grudniu 2002 roku dołączył do firmy jako wiceprezes ds. marketingu.

Podczas pełnienia funkcji prezesa Richard Bowles odegrał ważną rolę w rozwoju firmy, a jego działania pomogły spółce utrzymać wysoką pozycję na rynku pomimo wyzwań globalnej pandemii. Richard pracuje w Nazdar od ponad 19 lat, dołączył do firmy w grudniu 2002 roku jako wiceprezes ds. marketingu, co oznacza, że ma już ponad 36-letnie doświadczenie zawodowe.

Jako dyrektor generalny Bowles będzie kontynuował działania w kierunku dalszej ekspansji, ponieważ firma poszukuje nowych możliwości rozwoju na rynkach całego świata. Jego nominacja zbiega się z ogłoszeniem ustąpienia Jeffa Thralla ze stanowiska prezesa i dyrektora naczelnego firmy Thrall Enterprises (TEI), spółki macierzystej Nazdar – Thrall ma objąć stanowisko prezesa wykonawczego.

Natomiast Dan Potts obejmie połączoną funkcję prezesa i dyrektora naczelnego w spółce TEI i będzie współpracować z Jeffem oraz Richardem, aby nadzorować długoterminowe plany rozwoju przedsiębiorstwa.

Zarówno Dan, jak i ja mamy pełne zaufanie do dalszego sukcesu Nazdar pod wzorowym przywództwem Richarda Bowlesa – powiedział Jeff Thrall i dodał: Wszyscy będziemy nadal współpracować na różnych stanowiskach i nie mogę się doczekać naszych wspólnych, dalszych sukcesów.

Opracowano na podstawie informacji firmy Nazdar