Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce tym razem jesienią
24 cze 2020 06:00

W skład cyklu wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER, SPAWALNICTWO, TEiA oraz DNI DRUKU 3D.

Ofertę tę właśnie uzupełni kolejne specjalistyczne wydarzenie: STOM-FIX - Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących. W zakresie branżowym wystawy pojawią się elementy złączne i mocujące stosowane w różnych branżach: śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia.

Do firm oferujących komponenty i technologie produkcyjne elementów mocujących i złącznych: producentów tych elementów, ale także producentów maszyn do ich produkcji, do formowania, walcowania, gwintowania, maszyn kombinowanych, szlifierek, urządzeń do obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz innych niezbędnych do mocowania i łączenia.

Docelowe grupy odwiedzających to przedstawiciele przemysłu maszynowego, automotive, budowlanego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, petrochemicznego, elektrotechnicznego, energetycznego i kontrolnego.

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających z Polski i zagranicy. Świadczą o tym liczby. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 17 000 profesjonalistów, którzy zapoznali się z ofertą niemal 900 firm z ponad 30 krajów świata.

Informacja Organizatora