Przemysłowa jesień w Expo Silesia
31 paź 2018 13:57

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Forum Silesia 3DPrint – to wydarzenie poświęcone tematyce druku 3D dla potrzeb szeroko rozumianego przemysłu, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia Sp. z o.o. w Sosnowcu.

Celem przyświecającym organizacji Forum Silesia 3DPrint jest omówienie i zaprezentowanie gotowych oraz planowanych do wdrożenia rozwiązań z zakresu skanowania, prototypowania i drukowania 3D.  

Podczas Forum Silesia 3DPrint odbędzie się II Konferencja "Druk 3D w branży Automotive”, której Organizatorami są: Centrum Druku 3D oraz Expo Silesia Sp. z o.o.

W ramach zaplanowanej Konferencji zapraszamy do dyskusji nt. korzyści zastosowania technologii skanowania i drukowania 3D w zakładach produkcyjnych, wymiernych oszczędności czasu i środków finansowych wynikających z wdrożenia druku 3D w fazie projektowania i prototypowania, kierunków rozwoju branży i ich wpływu na określone gałęzie przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem branży automotive, IT, medycznej etc. Zaprezentowane i omówione zostaną również zrealizowane wdrożenia technologii druku 3D w firmach produkcyjnych.

W tym samym czasie odbędzie się druga edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING 2018 – to wydarzenie poświęcone tematyce klejenia w przemyśle. Podczas ExpoBONDING 2018 odbędzie się 2. Międzynarodowe Seminarium Klejenia pt.: Klejenie w aplikacjach przemysłowych organizowane przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic.

KONTAKT:

Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia Sp. z o.o.
ul. Braci Mieroszewskich 124
41-219 Sosnowiec

http://exposilesia.pl/