Premiera SMARTTECH3 Dmeasure v.20
9 lis 2020 11:36

SMARTTECH3D to jeden z czołowych na świecie polskich producentów skanerów optycznych 3d. Już od dwudziestu lat firma wyznacza standardy i trendy w dokładnej, trójwymiarowej digitalizacji obiektów - pozyskiwanie kształtu obiektu wraz z jego kolorowa teksturą.

Pomimo panującej sytuacji SMARTTECH3D nie zwalnia tempa i wprowadza dla użytkowników skanerów 3D najnowszą wersję oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v.20. Oprogramowanie w ciągu ostatniego roku przeszło dużą rewolucję funkcyjną, zarówno jeśli chodzi o sam pomiar, jak i obróbkę oraz późniejsze procesy kontroli jakości i badań nad obiektem.

“SMARTTECH3Dmeasure v.20 to przyjazne dla użytkownika, zaawansowane oprogramowanie do kontroli jakości i przetwarzania danych 3d. Przeznaczone do pozyskiwania danych pomiarowych ze wszystkich modeli skanerów 3D firmy SMARTTECH i przetwarzania końcowego dla procesów takich jak inżynieria odwrotna, digitalizacja z kolorem i kontrola jakości. To oprogramowanie jest idealnym narzędziem wielofunkcyjnym dla każdego, kto rozpoczyna pracę ze skanowaniem 3D, bez względu na to, czy jest inżynierem czy archeologiem.” – podkreśla Krzysztof Gębarski Prezes Zarządu SMARTTECH.

Najnowszą wersją oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure v.20 znacznie usprawnia cały proces digitalizacji. Nowe funkcje pomiaru oraz dodatkowe funkcje, wśród których podkreślić warto między innymi:

  • Ulepszone oraz nowe tryby pomiarowe
  • Rozbudowany moduł do kontroli jakości
  • Moduł projekcji kształtów oraz mapy odchyłek na obiekt
  • Ulepszone funkcje digitalizacji 3D z kolorem
  • Moduł walidacji dokładności pomiarowej skanera 3D wg wytycznych niemieckiego PTB VDI/VDE 2634 część 2 i 3.

Premiera najnowszej wersji oprogramowania odbędzie się w sieci on-line w środowisku Microsoft TEAMS dnia 12 listopada 2020 o godzinie 11:00. W trakcie pokazu omówione zostaną wyżej wymienione funkcje oprogramowania, a inżynierowie SMARTTECH3D odpowiedzą na pytania uczestników.

Opracowano na podstawie informacji SMARTTECH3D