Potwierdzenie

    „Dziękujemy za wysłanie zapytania. Odpowiemy na nie jak najszybciej. Informujemy, że podane w formularzu kontaktowym dane osobowe przetwarzane są przez Alfa-Print Sp. z o.o., ul. Świętokrzyska 14A, 00-050 Warszawa, tel. 22 828-14-00. Dane są przetwarzane w celu zapewnienia bieżącej komunikacji. Odbiorcą danych jest home.pl., podmiot świadczący usługi hostingowe, który dane przechowuje. Nie udostępniamy danych osobowych innym firmom bez zgody osoby, której dane dotyczą. Dane są przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Informujemy, że wyrażając zgodę na przetwarzanie danych mają Państwo prawo do: 1. Żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych; 2. Cofnięcia zgody w dowolnym momencie; 3. Wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Niniejszym informujemy, że przetwarzamy następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nr IP. Dane te są niezbędne do nawiązania i utrzymywania kontaktu, a także do wykazania prawidłowości uzyskania zgody.

    Jeśli potwierdzają Państwo przekazane dane, zgodę na ich przetwarzanie i chęć kontaktu, uprzejmie prosimy kliknąć w link poniżej”