Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D dostępna już w 13 krajach
28 lut 2017 12:06

omni3d_factory_production_system_printerOMNI3D – poznański producent drukarek 3D kontynuuje swój rozwój na rynkach zagranicznych. Firma właśnie podpisała umowy z kolejnymi 6 partnerami. Factory 2.0 Production System jest obecnie dostępna w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rosji, w Indiach oraz w Australii i Nowej Zelandii.

“Wiemy, że na świecie są firmy, które z niecierpliwością czekały na ten moment. Cieszymy się, że Factory 2.0 jest dostępna na coraz większej ilości rynków i że udało nam się rozpocząć współpracę z profesjonalnymi resellerami. Nasi partnerzy to firmy, które od lat obsługują rynki maszyn przemysłowych i posiadają w swoich strukturach doświadczonych inżynierów druku 3D. Do ich głównych zadań, poza sprzedażą urządzeń, należy dostarczanie klientom analiz przedwdrożeniowych, wsparcia posprzedażowego oraz usług serwisowych.” – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO, odpowiedzialny w OMNI3D na rozwój sieci sprzedaży.omni3d_konrad_sierzputowski

Ekspansja OMNI3D na inne rynki to naturalny proces w rozwoju firmy. Urządzenie było bardzo dobrze oceniane przez klientów i resellerów podczas międzynarodowych targów druku 3D w 2016 roku - TCT Show w Birmingham i Formnext we Frankfurcie. Ponadto, drukarka otrzymuje bardzo dobre opinie od klientów, którzy zakupili sprzęt w ciągu ostatniego roku.

omni3d_marek_starow

„Nasza drukarka 3D otrzymuje pozytywny feedback od klientów, którzy już niemal od roku używają jej na co dzień. W ich opinii, Factory 2.0 to niezawodna maszyna, z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ta przemysłowa drukarka 3D posiada dwie najważniejsze cechy – druk części o najwyższej jakości i precyzji, przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania sprzętu. Dobre opinie rozprzestrzeniają się w naturalny sposób, budując zapotrzebowanie na nasze rozwiązania na kolejnych rynkach. Cieszymy się, że w OMNI3D stworzyliśmy produkt, który spełnia wymagania profesjonalistów na świecie.” – dodaje Marek Starow, key account manager w OMNI3D.

Opracowano na podstawie informacji firmy OMNI3D.