Podsumowanie PROMO SHOW
27 mar 2023 08:05

Ponad 210 wystawców, tysiące gadżetów reklamowych, blisko 600 marek, konkurs SUPER GIFT, szeroka gama propozycji od dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy, druku na tekstyliach i znakowania gadżetów reklamowych, a to wszystko dla 8150 zwiedzających, w tym 1266 reprezentantów z ponad 20 krajów. Tak można podsumować nowy format Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW.

W dniach 8-9 lutego 2023 r. w samym centrum stolicy, w EXPO XXI Warszawa, odbyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW – w nowej formule.

Targi skierowane były wyłącznie dla profesjonalistów. Event, który podczas poprzednich edycji był dedykowany agencjom reklamowym, w tym roku po raz pierwszy otworzył się na drukarnie i producentów reklam oraz klientów końcowych szukających najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązań w szeroko rozumianym marketingu. Targi dotychczas odbywały się w butikowej formule, w tym roku na prośbę wystawców przeniosły się do hal wystawienniczych w centrum Warszawy, co pozwoliło na udział dużo większej liczbie wystawców jak i zwiedzających.

Jak co roku, ogromną uwagę przywiązujemy do jakości zwiedzających. Nasze targi dedykowane są profesjonalistom z branży, takich gości zapraszamy i takich także się spodziewamy. W tym roku podczas nowej formuły PROMO SHOW dopisali także goście z zagranicy, słychać to było na halach targowych  – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży w OOH magazine, organizator targów.

To były dwa intensywne dni rozmów biznesowych, swoją ofertę zaprezentowali dostawcy artykułów promocyjnych dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn. To był pozytywny czas zarówno dla wystawców jak i dla zwiedzających, wiele fascynujących rozmów, marketingowych inspiracji, premier i nowości. Nie mogło zabraknąć także branżowego konkursu. Wystawcy zgłosili ponad 100 produktów do konkursu SUPER GIFT. Zwiedzający głosowali na gadżety, które najbardziej przypadły im do gustu w 7 kategoriach: do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł, Super Business Gift oraz Gift Box.

Trzeci dzień targów – Wieczór Wystawców

Jak co roku i tym razem, pierwszego dnia targów wieczorem, w kultowym już BANK CLUB odbyła się integracja wystawców i zwiedzających. Wieczór ten, od lat traktowany jest jako nieformalny trzeci dzień targowy, gdzie w ekskluzywnych wnętrzach klubu, przy dobrym winie można porozmawiać o biznesie. Tematem przewodnim gali był styl DISCO, a gwiazdą wieczoru występ cover band ABBA. W BANK CLUB bawiło się ponad 1000 osób w tym 545 przedstawicieli agencji reklamowych.

Podczas oficjalnej części imprezy, na scenę zostały zaproszone firmy, które w tym roku obchodziły swoje jubileusze, a wywiady z nimi pojawiły się na łamach drukowanego wydania OOH magazine: ASGARD, JAGUAR, MAXIM, ATRIUM oraz DREAM PEN.

Za nami intensywny czas, ogrom pracy i masa przygotowań do międzynarodowego wydarzenia. Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim wystawcom i zwiedzającym. Dzięki Wam i z Wami tworzymy niezapomniane wydarzenia, wspieramy branżę i budujemy relacje – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny w OOH magazine, organizator targów.

Przyszłoroczne targi odbędą się również w EXPO XXI Warszawa w dniach 14 i 15 lutego 2024 r.

Opracowano na podstawie informacji organizatora