Paragon przejmuje MINC
4 lip 2023 13:15

Firma Paragon przejęła spółkę MINC – holenderskiego dostawcę usług logistycznych dla działalności e-commerce.

MINC zatrudnia obecnie 80 pracowników w swoich zakładach w Mijdrecht i Apeldoorn. Osoby te dołączą do 400 pracowników zatrudnionych w sześciu lokalizacjach Paragon Holandia i Belgia. Akwizycja, która została sfinalizowana 3 lipca ma uzupełnić i wzmocnić istniejące możliwości obsługi transakcji e-commerce w regionie oraz wesprzeć strategię wzrostu. Integracja z portfolio MINC poszerzy ofertę grupy w zakresie realizacji zamówień w Holandii i Belgii, umożliwiając klientom czerpanie korzyści z większej wydajności i większego zasięgu.

Mieke Clark-Marsman, dyrektor generalny Paragon Holandia i Belgia, powiedziała: Pozycja naszej firmy jest silna w Holandii i Belgii, a my widzimy konkretne możliwości na rynku usług logistycznych w tym regionie. Dzięki MINC będziemy mogli realizować nasze wspólne ambicje i wykorzystywać nowe możliwości rozwoju.

Johan Maring, dyrektor MINC, dodał: Od pewnego czasu współpracujemy strategicznie, a teraz, gdy oficjalnie zostaliśmy włączeni do rodziny Paragon, nie możemy się doczekać rozszerzenia naszego zasięgu i pracy nad personalizacją usług.

Warunki umowy nie zostały ujawnione. Na początku tego roku Grupa Paragon rozszerzyła swoją ofertę usług cyfrowych, przejmując londyńską agencję rozwoju produktów cyfrowych Reason.

Opracowano na podstawie informacji opublikowanej na portalu Print Week