Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu FESPA Awards
9 sty 2023 09:17

Dostawcy usług poligraficznych, którzy chcą zaprezentować swoje prace z ostatnich dwóch lat, mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu FESPA Awards 2023 do 25 stycznia 2023 r.

Konkurs FESPA Awards jest uhonorowaniem osiągnięć przedstawicieli świata druku z całego świata, uznaje ich umiejętności, talenty, kreatywność i innowacyjność. Kandydaci rywalizują ze sobą w ramach 18 kategorii takich jak: ekspozytory, opakowania, plakaty, efekty specjalne i tekstylia drukowane.

Więcej informacji na temat zasad i kategorii nagród można znaleźć na stronie: https://www.fespaawards.com/information/award-categories. Zgłoszone prace będą rywalizowały o następujące nagrody: People’s Choice Award, na którą głosuje społeczność FESPA; nowa nagroda Sustainability Award; nagroda Best in Show; oraz nagroda sędziów za innowacyjność, którą przyznaje jury FESPA Awards.

Głosowanie w kategorii People’s Choice Award rozpocznie się 13 lutego, natomiast zakwalifikowane zgłoszenia poznamy 13 marca. Prezentacja prac konkursowych odbędzie się na targach FESPA Global Print Expo 2023 w dniach 23-26 maja w Messe Munich w Niemczech.

Lista zwycięzców zostanie ogłoszona podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród w Messe Munich 24 maja 2023 r. Wszyscy kandydaci wraz z mediami branżowymi, influencerami i sponsorami wezmą udział w wieczornej uroczystości.

Więcej informacji o tym, jak wziąć udział w konkursie FESPA Awards 2023, można znaleźć na stronie organizatora.

Opracowano na podstawie informacji FESPA