Omni3D w finale międzynarodowego konkursu „Innovation to Company”
26 wrz 2019 22:29

W tegorocznej, 5. edycji konkursu „Innovation to Company”, koordynowanego przez Wiedeńską Izbę Handlową, ogłoszono pięć różnych zadań skierowanych m.in. do startupów. Ich celem jest znalezienie najlepszych pomysłów i innowacji dla istniejących już firm o ugruntowanej pozycji na rynku.

Firma Omni3D podjęła wyzwanie Frauenthal Service, spółki wchodzącej w skład Frauenthal Serivce. W konkursie „Innovation 2 Company” Frauenthal Serivce poszukuje innowacyjnych startupów m.in. w obszarze druku przemysłowego 3D, o czym mowa w opisie wyzwania oraz prezentacji konkursowej, dlatego Omni3D odpowiedziało na ogłoszenie konkursowe tej właśnie firmy. 

We wtorek, 17 września, firma Omni3D została poinformowana o przejściu do finału wraz z trzema innymi firmami.

„Uczestnictwo w konkursie organizowanym przez Frauenthal Service daje nam niepowtarzalną możliwość zaistnienia na rynku austriackim i niemieckim. Mam nadzieję że nasze rozwiązania w obszarze druku 3D znajdą się na tych rynkach i będą wspierać przedsiębiorstwa w obniżaniu kosztów produkcji i polepszaniu produktów końcowych”, – mówi Paweł Robak, prezes zarządu Omni3D.

Omni3D jest producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. W tym roku na rynku zadebiutowały Omni 500 Lite oraz Omni Factory NET.

Wiedeńska Izba Handlowa w poprzednich latach koordynowała przebieg inicjatywy „Innovation to Company” dla takich firm jak Deloitte Austria, Raiffeisen Bank czy Microsoft.

Opracowano na podstawie informacji firmy Omni3D