Odliczanie do drupy rozpoczęte
18 cze 2019 06:00

Dokładnie 365 dni licząc od dzisiaj pozostało do chwili, gdy o godzinie 10.00 rozpoczną się targi drupa 2020 – impreza wiądąca w branży technologii drukowania. Obecny status rezerwacji powierzchni przekracza stan za ten sam okres osiągnięty w 2016 roku. 1800 wystawców z ponad 50 krajów zadeklarowało swój udział, potwierdzając tym samym świetność tego międzynarodowego wydarzenia. Na targach zobaczymy przede wszystkim firmy z: Niemiec, Włoch, Japonii, Chin, Wielkiej Brytanii i Holandii. Wśród nich organizatorzy spodziewają się 33% nowych wystawców.

Pod głównym hasłem „embrace the future” można rozumieć zaproszenie na targi drupa 2020 skierowane do wystawców i odwiedzających, którzy są otwarci na technologiczne innowacje, trendy i przyszłe wyzwania, aby wdrożyć je we własne struktury pracy i wykorzystać ich potencjał.

W czasach ciągłych zmian i transformacji drupa jest wydarzeniem, które na stałe wpisuje się w kalendarium kluczowych imprez w branży. Targi od lat są impulsem rozwoju dla zrównoważonych modeli biznesowych, dostarczają wskazówek, a także oferują warunki nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

W centrum uwagi najbliższej edycji znajdą się: produkcja opakowań, druk funkcjonalny, druk 3D oraz druk przemysłowy. Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących takich jak panele dyskusyjne, fora i konferencje zapewniające cenne inspiracje oraz dostęp do wysokiej jakości wiedzy.

Oprócz inwestowania w pozycjonowanie wydarzenia, organizatorzy skupiają się obecnie na aktualizowaniu infrastruktury i zapewnieniu nowych usług zarówno dla wystawców, jak i osób zwiedzających. Wśród innowacji warto wymienić: nową aplikację targową, narzędzie do ułatwiania kontaktów, nowy system zamówień online dla wystawców oraz aplikację usprawniającą poruszanie się po terenach targowych, pozwalającą lepiej zaplanować pobyt na drupie. 

Na stronie internetowej organizatora codziennie aktualizowane są informacje na temat wystawców i ich produktów oraz wydarzeń towarzyszących targom. Internetowa sprzedaż biletów zostanie uruchomiona we wrześniu br.

Na podstawie informacji organizatora