Nowy raport Kornit Digital
10 sie 2023 10:15

Kornit Digital, jeden ze światowych liderów rynku w zakresie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji tekstyliów, opublikował nowy raport za rok 2022. W opracowaniu znalazła się ocena postępów firmy w realizacji długoterminowych celów związanych z działaniami na rzecz klimatu, gospodarką odpadami i różnorodnością w miejscu pracy.

Trzecia edycja rocznego raportu wzmacnia zaangażowanie firmy Kornit w strategię zarządzania środowiskowego, społecznego i korporacyjnego (ESG), której celem jest rozwój branży modowej i tekstylnej w kierunku coraz bardziej zrównoważonym i etycznym.

Jako inicjator zmian i lider w branży modowej i tekstylnej poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność za wspieranie branży, która jest coraz czystsza i coraz bezpieczniejsza, a także bardziej odpowiedzialna i zróżnicowana — powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. - Uważamy się za prekursora długoterminowych zmian w całej branży. Umożliwiamy naszym klientom bardziej zrównoważony rozwój, jednocześnie minimalizując społeczny i środowiskowy wpływ naszej działalności. Raport Kornit 2022 Impact odzwierciedla to zaangażowanie w transformację branży i tworzenie lepszej przyszłości dla planety i ludzi, którzy ją zamieszkują. – dodał.

Firma tworzy system operacyjny dla branży modowej z kompleksowymi rozwiązaniami, w tym systemami druku cyfrowego, atramentami, materiałami eksploatacyjnymi i całym globalnym ekosystemem, który zarządza przepływami pracy i realizacją zamówień. Z siedzibą w Izraelu i biurami w USA, Europie, rejonie Azji i Pacyfiku, Kornit Digital obsługuje klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Raport można pobrać tutaj

Opracowano na podstawie informacji firmy Kornit