Nowy dyrektor generalny w firmie Avery Dennison
12 kwi 2023 12:12

Firma Avery Dennison poinformowała o nominowaniu Steve'a Flannery'ego na stanowisko starszego wiceprezesa oraz dyrektora generalnego dla regionu EMENA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka Północna) w nowo stworzonej Grupie Materiałowej (Materials Group). Flannery zastąpi Hassana H. Rmaile'a, który otrzymał awans na stanowisko prezesa całej Materials Group.

Nowa grupa powstała z połączenia działów Materiałów Etykietowych i Graficznych (Label and Graphic Materials, LGM) oraz Materiałów Przemysłowych i Ochrony Zdrowia (Industrial and Healthcare Materials, IHM) z myślą o zorganizowaniu w spójne ramy wszystkich zespołów zajmujących się materiałoznawstwem i zapewnieniu klientom pełnej gamy innowacyjnych rozwiązań oraz wsparcia.

Steve Flannery został mianowany na nowe stanowisko po 22 latach pracy w Avery Dennison (w tym ponad dwóch dekadach spędzonych w jej amerykańskich oddziałach). Posiada rozległą wiedzę branżową i udokumentowane doświadczenie w zakresie innowacji, sprzedaży, marketingu, operacji i przywództwa w działach IHM, LGM North America, Klejów Polimerowych (Performance Polymers Adhesives) oraz Rozwiązań Odzieżowych (Apparel Solutions).

Jestem dumny mogąc poprowadzić tak doświadczony i kompetentny zespół EMENA wchodzący w skład Grupy Materiałowej – powiedział Flannery. -  Przez ostatnie dwie dekady spędzone w Avery Dennison pracowałem w przestrzeni międzywydziałowej i ta funkcja stanowi doskonałą okazję do wykorzystania zyskanej wówczas wiedzy i umiejętności. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie pracy z klientami i partnerami branżowymi oraz na wspólną drogę ku bardziej zrównoważonej i zjednoczonej przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Avery Dennison