Nowości od Mimaki
8 lut 2023 06:00

Firma Mimaki, jeden z wiodących producentów atramentowych maszyn drukujących i systemów tnących, ogłosiła, że zamierza oficjalnie zaprezentować nowe rozwiązanie w swojej ofercie podczas kolejnego wydarzenia internetowego z cyklu Global Innovation Days.

 

Nowy system został zaprojektowany tak, aby zapewnić klientom realizację nowoczesnych projektów i spełnienie wymagań poszczególnych sektorów rynku. Producent spodziewa się, że premiera wzbudzi ogromne zainteresowanie i ekscytację w branży.

Od 21 do 23 lutego Mimaki będzie gościć obecnych i przyszłych klientów oraz influencerów podczas czwartej imprezy Global Innovation Days. Wraz z promocją nowego produktu oraz programem wypełnionym ciekawymi seminariami poświęconymi gorącym tematom w branży, kolejne Dni Innowacji zapowiadają się bardzo atrakcyjnie.

Poprzednie edycje Dni Innowacji okazały się bardzo udane ze względu na różnorodność udostępnianych informacji i wyjątkową szansę uzyskania wglądu w światowy rynek druku. W tym roku pojawi się kolejna okazja, aby zobaczyć i usłyszeć przedstawicieli zespołu firmy Mimaki reprezentujących różne zakątki świata, przybliżających indywidualnym osobom perspektywę międzynarodowego przemysłu — wyjaśnia Danna Drion, dyrektor generalny ds. marketingu w firmie Mimaki Europe i dodaje: Drugiego dnia wydarzenia zaprezentujemy premierowe rozwiązanie Mimaki – ta maszyna otwiera nowe możliwości dla technologii Mimaki, będąc pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem dodanym do naszego portfolio produktów.

Sesje skoncentrowane na technologii pokażą, w jaki sposób urządzenia Mimaki mogą umożliwić bardziej wydajną, zautomatyzowaną i zrównoważoną produkcję – wszystkie służą ulepszaniu procesów plasujących się na pierwszym miejscu wśród kluczowych dla przedsiębiorców tematów. Będziemy współpracować z wyjątkowymi partnerami i przyjaciółmi Mimaki, takimi jak Neenah Coldenhove, przedstawiciele FESPA i Martie Dekkers. Chcemy zaoferować uczestnikom szereg angażujących dyskusji panelowych. Te trzy dni w lutym warto już dziś zaznaczyć w swoim kalendarzu!

Kompletny program wydarzenia, jak również dalsze informacje o produktach i usługach Mimaki  można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mimaki