Nowe sytuacje wymagają nowych rozwiązań
22 cze 2020 08:10

W związku z nowymi okolicznościami, w jakich obecnie funkcjonujemy firma Durst Phototechnik AG organizuje wydarzenie: "Top of the Mountain" w formie live stream. Transmisja na żywo prowadzona z Centrum Obsługi Klienta zlokalizowanego w siedzibie głównej Durst odbędzie się 24 czerwca o godzinie 16:00.

 Podczas tego niezwykłego spotkania tematy będą koncentrować się na druku wielkoformatowym. Nie zabraknie jednak okazji do przyjrzenia się innym segmentom branży i zagadnieniom istotnym dla całej poligrafii. Z pewnością każdy znajdzie wartościowe treści, które pozwolą dostosować się do nowej sytuacji rynkowej. Wśród głównych tematów, jakie zostaną poruszone należy wymienić: sytuacje klientów Durst w czasach Covid-19 (wystąpienie oparte na wynikach ankiety), informacje z wybranych rynków, Wodną Technologię Durst Water, Durst Customer Experience Center - online i offline, współpracę Joint Venture Koenig&Bauer i Durst oraz znaczenie nieszablonowego myślenia w druku etykiet.

Wszystkich chętnych do poszerzenia wiedzy oraz zapoznania się z informacjami
o panującej aktualne sytuacji i kierunkach rozwoju Durst zaprasza do darmowej rejestracji pod adresem: https://www.durst-group.com/live 

Informacja firmy Durst