Nowe rozwiązania dla druku przemysłowego od Inca Genius
28 wrz 2016 13:07

Podczas zbliżających się targów InPrint (Mediolan, 15-17 listopada) Inca Genius zaprezentuje innowacyjną technologię atramentową dla firm chcących rozwijać systemy druku cyfrowego. Goście odwiedzający stoisko firmy Inca  zapoznają się z możliwościami jednoprzebiegowego druku UV, wykorzystywanego na skalę przemysłową. Dostępny będzie duży wybór atramentów na bazie wody, przeznaczonych do druku na rozmaitych podłożach. Zwiedzający poznają przykłady zastosowań atramentów w branży dekoratorskiej, jak np. kuchenne szkło wnękowe, a także w przemyśle, gdzie wykorzystuje się je w produkcji przełączników membranowych oraz puszek do piwa. 

Inca Genius jest oddziałem zajmującym się rozwiązaniami produkcyjnymi dla drukarek atramentowych przeznaczonymi do zastosowań przemysłowych. Współpracując ze specjalistami wielu branż - wiodącymi producentami i programistami, korzysta z ich wiedzy i zaspokaja potrzeby organizacji poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla druku przemysłowego.

„Inca Genius posiada doświadczenie, aby rozwijać druk przemysłowy. Dedykowany zespół projektantów, inżynierów i specjalistów od oprogramowania sprawia, że Inca jest doskonałym partnerem dla firm szukających możliwości rozwoju zastosowań przemysłowych dla druku atramentowego" - mówi John Mills, dyrektor zarządzający Inca Digital.

Opracowano na podstawie materiałów Inca Genius.