Nowa siedziba firmy Brother
2 paź 2019 09:51

30 września miała miejsce ceremonia otwarcia nowej siedziby firmy Brother Internationale Industriemaschinen GmbH w miejscowości Emmerich w Niemczech. Prezes Grupy Brother, Ichiro Sasaki osobiście otworzył nowy budynek o powierzchni 1000 m2. Ten nowoczesny zarówno pod względem technologii pracy, jak i ochrony środowiska obiekt mieści biura, sale konferencyjne, przestronny salon i bufet, a także nowy salon wystawowy.

W ceremonii otwarcia wzięli udział pracownicy oddziałów w Emmerich i Bolonii oraz siedziby głównej w Nagoi w Japonii. Wraz z nowym budynkiem biurowym Brother kontynuuje strategię systematycznego rozwoju, a co za tym idzie stałego wzrostu liczby pracowników. Firma zatrudniająca obecnie ponad 60 pracowników w Emmerich oferuje im atmosferę pracy, która spełnia wymagania stawiane nowoczesnemu, rozwijającemu się pracodawcy.

Tego samego dnia siedziba Brother została dodatkowo wyróżniona nagrodą „Brother President's Award”, która honoruje najlepsze biura Brother Group na świecie – co ciekawe, wyróżnienie trafiło do oddziału w Emmerich drugi rok z rzędu.

Jörg Haan, dyrektor zarządzający oddziałem w Emmerich podsumowuje: „Dwa istotne dla firmy wydarzenia miały miejsce w ciągu jednego dnia – otwarcie naszego nowego, nowoczesnego budynku i ponowne przyznanie ważnej nagrody wieńczącej nasze wysiłki. Oba napełniają mnie i wszystkich pracowników dumą i radosnym oczekiwaniem. Możemy być dumni z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Byliśmy w stanie rozwinąć firmę; teraz patrzymy pozytywnie i pewnie w przyszłość, którą będziemy tworzyć z naszym młodym i dynamicznym zespołem w nowej siedzibie.”

Opracowano na podstawie informacji firmy Brother