Nowa konferencja EFI Engage
6 sie 2020 09:30

Opierając się na sukcesie ostatniego seminarium internetowego i serii szkoleń online dla profesjonalistów zajmujących się drukiem i opakowaniami, firma EFI zaplanowała na styczeń 2021 nowe wydarzenie. Nowa, wirtualna konferencja EFI Engage ma dać klientom praktyczny wgląd w sposób, w jaki mogą zwiększyć wydajność swoich przedsiębiorstw i wykorzystać nowe możliwości rynkowe.

Jak zapowiadają organizatorzy, nowa wirtualna konferencja będzie miała charakter szkolenia - oprócz edukacji w zakresie drukowania poruszane będą zagadnienia dotyczące zintegrowanej automatyzacji przepływu pracy dla opakowań z tektury falistej, opakowań giętkich, etykiet i pudełek składanych. Sesje mają dostarczyć wskazówek dla użytkowników pakietu EFI Productivity Suite MIS/ERP, cyfrowego interfejsu EFI Fiery oraz rozwiązań EFI Display Graphics do druku atramentowego i tektury falistej.

Wydarzenie będzie nawiązywało do znanych z ponad 20-letniej historii konferencji EFI Connect. Wzorem tych spotkań uczestnicy będą mieli bezpośredni kontakt z przedstawicielami kadry kierowniczej, poznają szczegóły najlepszych praktyk i będą uczestniczyli w sesjach szkoleniowych. Nie zabraknie też okazji do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Zaplanowano małe i interaktywne sesje demonstracyjne najnowszego oprogramowania. Aby zwiększyć ich przystępność i wartość dla odbiorców z różnych stron świata, tego typu spotkania będą się odbywały w wielu językach.

„EFI poświęca wiele czasu i energii na oferowanie jednego z najlepszych na świecie programów edukacyjnych w zakresie drukowania i pakowania na naszej corocznej konferencji Connect. Biorąc pod uwagę niepewność związaną z bezpiecznym przeprowadzaniem stacjonarnych wydarzeń i nakłady potrzebne do zebrania atrakcyjnych treści dla klientów, zorganizowanie wirtualnej konferencji w 2021 roku jest najlepszą opcją, aby dostarczyć wartościowych informacji, które stały się znakiem rozpoznawczym Connect” - powiedział Ken Hanulec, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego EFI i dodał: „Chociaż nie możemy się doczekać powrotu do Las Vegas na Connect 2022, styczniowe wydarzenie dostarczy cennych informacji, które nasi klienci mogą wykorzystać, aby przetrwać i prosperować na szybko zmieniającym się rynku”.

EFI Engage rozpocznie się 25 stycznia 2021 r. i potrwa 6 dni w ciągu dwóch tygodni. W porównaniu z wydarzeniem Connect, Engage będzie oferować krótsze sesje indywidualne rozłożone na większą liczbę dni i uwzględniające dostępność klientów z różnych stref czasowych. Sesje zostaną zaplanowane tak, aby zminimalizować zakłócenia w harmonogramach pracy klientów.

Podczas wirtualnych spotkań uczestnicy uzyskają szczegółowe informacje na temat wyboru odpowiednich technologii potrzebnych do poruszania się po rynku druku i opakowań oraz utrzymania ciągłości biznesowej przedsiębiorstw. Jest to część zobowiązania organizatora, który chce pomóc klientom we wdrażaniu wydajnych, efektywnych przepływów pracy i strategii produkcyjnych, które mogą wzmocnić biznes, nawet w niepewnych czasach. Zaplanowane są wirtualne laboratoria Engage, indywidualne spotkania z kierownictwem EFI oraz interaktywne sesje z klientami. Engage będzie również corocznym spotkaniem grup użytkowników oprogramowania EFI Pace, Monarch i Radius MIS/ERP.

Więcej szczegółów na temat konferencji EFI Engage będzie dostępnych na stronie internetowej już we wrześniu. Następna konferencja EFI Connect odbędzie się w dniach 18-21 stycznia 2022 r. w Wynn Las Vegas.

Na podstawie informacji firmy EFI