Nowa folia firmy Neschen
30 sie 2019 06:00

Neschen Coating GmbH, będąca częścią grupy Blue Cap, oferuje media do druku, folie funkcjonalne i przemysłowe rozwiązania do powlekania. Najnowszą propozycją tego producenta jest folia strukturalna UV print'n'walk o wysokiej przyczepności.

Nowa folia strukturalna o grubości 200 mikrometrów jest przygotowana do nadruków atramentami utwardzalnymi. Po zadrukowaniu folia jest odporna na poślizg (klasa R9) i nadaje się do trzymiesięcznego użytkowania. Podczas gdy standardowe nośniki grafiki podłogowej na rynku po wydrukowaniu muszą być laminowane w celu zapewnienia odporności na poślizg, folia Neschen jest natychmiast gotowa do użycia, co generuje oszczędności czasu i środków.

Jak zapewnia producent, to wszechstronne rozwiązanie znajduje zastosowanie w przypadku nakładania na trudne powierzchnie: od betonu, drewna, dywanu, płyt po chodniki. Dzięki swoim parametrom folia sprawdza się w punktach sprzedaży, na ekspozycjach targowych i przyciągających wzrok reklamach podłogowych – wszędzie tam, gdzie powierzchnia narażona jest na intensywną eksploatację i ścieranie.

Folia o wysokiej przyczepności jest dostępna w rozmiarze 30 m x 160 cm. Produkt posiada atest określający klasę palności wg DIN EN 13501-1.

Opracowano na podstawie informacji firmy Neschen