Nowa aplikacja FESPA
10 maj 2023 09:40

Organizatorzy targów FESPA udostępniają nową aplikację eventową, aby pomóc gościom nadchodzących wydarzeń zoptymalizować czas spędzany na targach FESPA Global Print Expo, European Sign Expo i Personalisation Experience, które odbędą się w dniach 23-26 maja 2023 r. w Messe Monachium.

Nowe rozwiązanie technologiczne ma pomóc zaplanować wizytę, oferując kompleksowy przegląd wystawców, dostęp do szczegółowego programu wydarzenia, funkcję planowania, spersonalizowanego dziennika spotkań oraz sesji konferencyjnych. Aplikację FESPA można pobrać z platform App Store i Google Play.

Odwiedzający mogą korzystać z aplikacji FESPA, aby:

  • zapoznać się z pełną listą wystawców i informacjami o ich stoiskach, produktach, danych kontaktowych, kanałach społecznościowych oraz broszurach
  • uzyskać dostęp do cyfrowej wejściówki i biletów
  • filtrować wystawców według produktów i specjalizacji
  • umawiać spotkania
  • śledzić pełny harmonogram konferencji i informacje o prelegentach
  • tworzyć personalizowany dziennik spotkań, konferencji i wydarzeń towarzyszących
  • oglądać plan pięter, nakreślać trasy i korzystać ze wskazówek

 

Michael Ryan, szef FESPA Global Print Expo, komentuje: Inwestycja w nową aplikację ma na celu sprawienie, aby podróż naszych gości do Monachium i ich wrażenia z wydarzenia były jak najlepsze. Aplikacja nie tylko pozwala zaplanować wizytę przed wydarzeniem, ale działa również jako dziennik, bilet i wyszukiwarka na miejscu. Osoby odwiedzające tak duże międzynarodowe targi zazwyczaj mają bardzo napięty harmonogram i duże odległości do pokonania. W tej sytuacji nowe narzędzie cyfrowe zoptymalizuje czas spędzony na targach poprawiając ogólne wrażenia z pobytu.

Aby zarejestrować się na targi FESPA Global Print Expo 2023 oraz odbywające się w tym samym miejscu targi European Sign Expo i Personalisation Experience, wystarczy odwiedzić stronę internetową organizatora. Wstęp na wszystkie trzy imprezy targowe jest bezpłatny dla członków stowarzyszenia FESPA lub FESPA Direct.

Opracowano na podstawie informacji organizatora