New Codes Digital Fashion Summit
26 paź 2023 13:02

New Codes ogłosiło 24.10.br., że Kornit Digital LTD., jeden ze światowych liderów rynku zrównoważonej, cyfrowej mody na żądanie i technologii produkcji tekstyliów, sponsoruje New Codes Digital Fashion Summit. Wydarzenie odbędzie się w Londynie w dniach 30-31 października w Royal Institution.

Kornit Digital opracowuje, produkuje i sprzedaje przemysłowe i komercyjne rozwiązania drukarskie dla przemysłu odzieżowego oraz tekstylnego i jest jednym z liderów druku na żądanie, bezpośrednio na odzieży i bezpośrednio na tkaninie. Firma zapewnia zaawansowane rozwiązania cyfrowe dla firm.

New Codes Summit to nowe dwudniowe wydarzenie skupiające się na innowacjach w modzie i nowej fali cyfryzacji w branży modowej.

Wśród prelegentów znajdują się:

  • Oliver Yonchev, CEO Flight Story
  • Cait Monahan, redaktor zarządzająca Hypebae
  • Halli Bjornsson, założycielka i CEO Lockwood Publishing
  • Lucy Yeomans, współprzewodnicząca i CEO DREST
  • Scott Walton, dyrektor ds. globalnego rozwoju biznesu w Kornit Digital
  • Jing Zhang, redaktor naczelny, „Jing Daily”

Wraz z dynamicznym rozwojem treści cyfrowych i ich generowaniem przez sztuczną inteligencję oraz rosnącym wpływem mody w grach i metaverse, wsparcie Kornit Digital dla szczytu New Codes podkreśla ich pozycję jako jeden z kluczowych czynników, który umożliwia firmom i twórcom chcącym przekształcić materiały cyfrowe w wysokiej jakości odzież.  

Scott Walton, head of business development w Kornit Digital powiedział: Nowe pokolenie to nie tylko cyfrowi użytkownicy, ale żyjący, bawiący się i tworzący w zupełnie nowy sposób, który wymaga szybkiej, odpowiedzialnej realizacji, jaką mogą zapewnić usprawnione możliwości produkcyjne Kornit w trybie just-in-time.

Założyciel New Codes, Joe O'Callaghan, powiedział: Kornit Digital to absolutni liderzy w dziedzinie druku na żądanie. Ich technologia dostosowuje łańcuchy dostaw i wzmacnia pozycję twórców na całym świecie, a oni sami rozumieją cyfrową modę. Cieszymy się, że Kornit Digital jest partnerem New Codes Summit i możemy powitać Scotta Waltona w naszym znakomitym gronie prelegentów.

New Codes odbędzie się w Royal Institution, 21 Albermarle Street, London W1S 4BS.

Opracowano na podstawie informacji firmy New Codes