NESCHEN rozszerza gamę tapet do druku
14 sty 2019 11:54

Dzięki produktom z serii GREEN WALL firma NESCHEN oferuje obecnie pełną gamę tapet do różnych zastosowań, od wyposażenia sklepów po niestandardowe dekoracje domów prywatnych.

Niezależnie od tego, czy mówimy o projektowaniu domów prywatnych, czy o wnętrzach komercyjnych obiektów, temat personalizacji wystroju nigdy nie był tak rozległy jak obecnie. Ostatnio firma NESCHEN Coating wprowadziła na rynek serię podłoży GREEN WALL, oferując możliwość cyfrowego zadruku tapet do różnych zastosowań. Co ważne, podłoża są pozbawione  polichlorku winylu oraz rozpuszczalników, co sprawia, że produkty GREEN WALL stają się ekologicznym wyborem.

Gładka, spodnia powierzchnia tapety umożliwia łatwy, a zarazem trwały montaż przy minimalnym nakładzie pracy. Materiał jest niekurczliwy, co pozwala na sprawne i estetyczne łączenia. Dla komercyjnych wnętrz punktów handlowych, w których przyciągające wzrok powierzchnie są ważnym elementem, tapety GREEN WALL sprawdzają się szczególnie dobrze, umożliwiając nieograniczone skalowanie.

Z uwagi na szczególnie wysoką wytrzymałość seria GREEN WALL znajduje zastosowanie w pomieszczeniach ogólnodostępnych, ponieważ po zadrukowaniu tapety są tak samo odporne na czyszczenie i ścieranie jak tapety winylowe.

Linia Performance Wallpaper oferuje największy wybór tekstur w całym asortymencie GREEN WALL. Od lnu do antyku nabywca ma możliwość doboru produktu pasującego do każdego wnętrza. Nowe w ofercie produkty: NESCHEN LITE i NESCHEN L-UV to alternatywy dla tanich tapet winylowych. Podłoża dobrze sprawdzają się w przypadku technologii UV i lateksowej oraz w druku ekosolwentowym. Tapety NESCHEN Wallpaper LITE i L-UV są standardowo oferowane w wersjach gładkiej i piaskowej, inne tekstury są dostępne na życzenie klienta.

Opracowano na podstawie informacji firmy NESCHEN