Nazdar deklaruje udział w kolejnych targach InPrint
5 sty 2017 13:14

nazdar-inprint-2016Poprzednia edycja targów InPrint, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w Mediolanie, była dla Nazdar Ink Electronics okazją do zacieśnienia kontaktów z obecnymi partnerami handlowymi oraz do omówienia potencjału nowych projektów. Targi pozwoliły na sprawdzenie kondycji rynku druku przemysłowego, który Nazdar zaopatruje w nowoczesne atramenty.

Według Keitha Nixona, dyrektora sprzedaży w regionie EMEA, obecność na tego typu imprezach jest obowiązkowa: „Oferując rozwiązania dla sitodruku, druku fleksograficznego i cyfrowego uczestniczymy w InPrint traktując targi jako pewnego rodzaju barometr dla ewolucji atramentów inkjetowych. W ciągu ostatnich trzech lat obserwujemy znaczny wzrost rynkowej świadomości i rozpoznawalności naszych produktów. Wcześniej większość uczestników pytała, czym dokładnie jest druk inkjetowy, teraz odbiorcy rozumieją sens korzystania z tej technologii, chcą rozwijać biznes i jedynie szukają odpowiednich ku temu sposobności – wiedzy i kontaktów. Wciąż pracujemy nad rozwojem atramentów, aby dostarczać jeszcze lepsze, bardziej zaawansowane produkty”.

Nazdar weźmie udział w kolejnej edycji InPrint, odbywającej się w Orlando na Florydzie w terminie od 25 do 27 kwietnia 2017 roku. Celem będzie promocja atramentów, ale także konsultacje w zakresie ich optymalnego doboru do poszczególnych metod druku i indywidualnych wymagań klientów. Nazdar dostarczy również informacji na temat swoich najnowszych produktów, w tym atramentów cyfrowych na bazie wody do stosowania  bezpośrednio i pośrednio w druku na tekstyliach; atramentów wodnych przeznaczonych do laminowanych podłoży i innych zastosowań dekoracyjnych; jak również inkjetowych atramentów UV do zastosowań przemysłowych, w tym druku na pojemnikach szklanych i plastikowych.

„InPrint to świetna okazja do nawiązywania kontaktów” - mówi Keith Nixon i dodaje: „Na pewno warto uczestniczyć w tej imprezie, jest absolutnie jedyna w swoim rodzaju”.

Opracowano na podstawie informacji firmy Nazdar