Największe wydarzenie branżowe w Polsce już niedługo!
16 gru 2019 06:00

Kiedy wydawałoby się, że człowiek stworzył już wszystko, wówczas wystarczy pomyśleć o technologii druku 3D, który skutecznie zastępuje tradycyjne metody wytwórcze w wielu branżach. W dniach 2-5 czerwca 2020, najnowsze drukarki 3D i technologie z nimi związane będzie można zobaczyć w trakcie targów 3D Solutions, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Jedyne takie wydarzenie w Polsce

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, ale również dla wszystkich tych, którzy spragnieni są nowości branżowych. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie zapewniony zostaje dostęp dla wszystkich uczestników do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych.

Branża druku 3D w Polsce po kilku latach intensywnego poszukiwania swojego miejsca na gospodarczej mapie kraju na stałe zadomowiła się w branży przemysłowej. Producenci i dystrybutorzy coraz śmielej pukają do zakładów produkcyjnych, wydziałów R&D oraz uczelni technicznych, gdzie widzą swoją szansę intensywnego rozwoju. Z roku na rok widzimy udoskonalenia w istniejących technologiach, które jeszcze efektywniej można wykorzystywać w produkcji seryjnej, a co za tym idzie oszczędzać czas, materiał i pieniądze. Połączenie targów  3D Solutions z targami ITM Industry Europe to jak co roku doskonała okazja do znalezienia nowych kontaktów biznesowych” – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions. 

Absolutne nowości na ekspozycji

Na stoiskach wystawców będzie można wziąć udział w prezentacjach najnowszych typów drukarek 3D, wydruków oraz skanerów 3D. Wiele z nich to polskie lub światowe premiery! Istnieje także możliwość rozmowy z przedstawicielami firm oraz uczestnictwa w konsultacjach na żywo dotyczących danego sprzętu.

Wśród zwiedzających nie zabraknie osób z takich branż, jak automotive&aerospace, odlewnictwo oraz logistyka, gdzie technologie przyrostowe mają stanowić element łańcucha dostaw. Udział w targach to najlepsza okazja w roku do podjęcia współpracy biznesowej dla producentów, dystrybutorów i usługodawców najnowszych technologii.

Przemysł technologiczny w jednym miejscu

Targi 3D Solutions odbywają się równolegle z całym blokiem targów ITM Industry-Europe – prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Wystawcy już się zgłaszają

Chociaż do targów zostało jeszcze trochę czasu, lista regularnie się zapełnia, co jest odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju branży. Rejestracji firmy można dokonać na dedykowanej stronie - Strefa Wystawców.

Dołącz do nas i kup bilet na targi

To jedyna szansa na zobaczenie na własne oczy tak wielu zastosowań technologicznych w świecie 3D. Niektóre w nich właśnie tutaj będą miały swoje premiery.  Już dziś można kupić bilet uprawniający do zwiedzenia całej ekspozycji 3D Solutions oraz wszystkich targów z bloku ITM Industry-Europe. 

Opracowano na podstawie informacji organizatora