Mimaki zapowiada wirtualną premierę
30 paź 2020 13:43

Mimaki zaprezentuje pełną gamę produktów 3D i wprowadzi nowy produkt do swojego portfolio rozwiązań 3D podczas pierwszego wirtualnego wydarzenia Formnext Connect. Producent zamierza wspierać, inspirować i angażować klientów w obliczu nieustającej niepewności wywołanej pandemią.

Mimaki przedstawi swoje najnowsze rozwiązania do druku 3D, aplikacje i wiedzę, a także zaprezentuje nowe rozwiązanie, którego premiera odbędzie się podczas wirtualnych targów Formnext Connect (10-12 listopada). Przez pozostałą część miesiąca Mimaki będzie także organizatorem własnego wydarzenia Mimaki 3D Experience, które zamierza zorganizować w dniach od 10 listopada do 16 grudnia.

Mimaki 3D Experience ma stworzyć wyjątkową wirtualną przestrzeń dla interesariuszy z całej branży, w której będą mogli wykorzystać różnorodne funkcje, korzystając z interaktywnych narzędzi, spotkań wideo, prezentacji produktów i paneli ekspertów. Listopadowe spotkania poprzedza seria sukcesów Mimaki w tym roku, w tym udział w wirtualnym festiwalu grafiki w marcu i kwietniu oraz Mimaki Live Series, które odbywało się latem.

„Ponieważ niepewność związana z tegoroczną pandemią trwa, musieliśmy wprowadzić innowacje nie tylko w zakresie naszych technologii, ale także sposobów, jakimi możemy nadal zapewniać rzeczywiste, wartościowe wsparcie zarówno naszym klientom, jak i całej branży druku”- komentuje Danna Drion, Senior Marketing Manager w Mimaki Europe i dodaje: „Teraz bardziej niż kiedykolwiek satysfakcjonująca jest możliwość korzystania z platform takich jak Formnext Connect, która pozwala przyjrzeć się wysiłkom, jakie nasi klienci podejmują w obliczu przeciwności i wspierać ich w dalszym rozwoju w nowej rzeczywistości”.

Wśród całej linii produktów przemysłowych drukarki 3D Mimaki 3DUJ-553 i 3DGD-1800 mają zająć honorowe miejsce podczas targów Formnext Connect. Eksperci Mimaki przedstawią również swoją wizję przyszłości rynku 3D i podzielą się cennymi informacjami oraz zapowiedzą Mimaki 3D Experience.

Oferując inny format niż program multimedialny Formnext, Mimaki 3D Experience będzie koncentrować się na realnych doświadczeniach targowych przeniesionych w świat online. Dzięki zaawansowanej technologicznie wirtualnej budce uczestnicy będą mogli zgłębić tajniki maszyn Mimaki i poznać z bliska próbki wydruków 3D.

„Nowe przełomowe wydarzenie Mimaki 3D Experience jest wynikiem naszego zaangażowania w rozwijanie doświadczeń online w tym trudnym czasie” - podsumowuje Drion i wyjaśnia: „Jak widzieliśmy w innych obszarach działalności, wirtualne spotkania tego typu pomagają w ponownym nawiązywaniu kontaktów i inspirują klientów. Dlatego będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby rozwijać technologie przyrostowe w nowych okolicznościach.”

Na podstawie informacji firmy Mimaki opracowała BZ