Mimaki i Brett Martin formalizują współpracę
4 sie 2021 12:49

Firma Brett Martin poinformowała o dołączeniu Mimaki Europe BV do programu Approved Partner, który zrzesza zatwierdzonych partnerów.

Chociaż obie spółki współpracują ze sobą od lat to żadna ze stron nigdy nie sformalizowała tej kooperacji. Brett Martin dostarcza podłoża do centrum demonstracyjnego i wystaw Mimaki, a także bierze udział w webinarach organizowanych przez Mimaki podczas pandemii.

Informacja o dołączeniu do programu jest następstwem udanego testu druku na wielkoformatowej maszynie płaskiej UV JFX200-2513 EX firmy Mimaki, który został przeprowadzony w centrum demonstracyjnym Mimaki w Holandii. Firma korzysta również z Marpet-g FS Brett Martin w swoim centrum demonstracyjnym, aby zaprezentować wydajność nowych atramentów.

Mark Sollman, Product Manager EMEA, wyjaśnił długotrwałą relację między obiema firmami: Przez lata często korzystaliśmy z produktów Brett Martin w naszym centrum demonstracyjnym i podczas targów aby zaprezentować potencjalnym klientom wydajność naszego atramentu i oferowanego sprzętu. Wiemy, że te rozwiązania zapewniają niezawodne, powtarzalne podłoże, które pozwala nam wydobyć to, co najlepsze z naszego sprzętu.

Współpraca obu firm jest częścią Programu Zatwierdzonych Partnerów założonego przez Brett Martin. Producent tworzyw sztucznych z siedzibą w Irlandii Północnej ściśle współpracuje z wieloma renomowanymi producentami maszyn drukujących i tnących, aby testować i prezentować możliwości swojego portfolio.

Simona Firth, kierownik ds. półproduktów, dodaje: Nasz program zatwierdzonych partnerów ma kluczowe znaczenie dla naszej strategii produktowej. Ważne jest, abyśmy współpracowali z takimi firmami, jak Mimaki, aby być na bieżąco ze sposobem przetwarzania naszych produktów i udowadniać rynkowi, że nasze produkty są kompatybilne z najpopularniejszymi dostępnymi drukarkami wielkoformatowymi i maszynami tnącymi.

Opracowano na podstawie informacji firmy Brett Martin