Mariusz Fronia Territory Managerem w Nazdar
9 cze 2022 15:13

Firma Nazdar Ink Technologies, jeden z wiodących producentów farb i atramentów UV, wodnych i rozpuszczalnikowych, poinformowała o powołaniu Mariusza Froni na stanowisko Territory Managera na region Europy Wschodniej.

Mariusz Fronia może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem - w branży poligraficznej i graficznej pracuje od ponad 20 lat. Teraz będzie odpowiedzialny za wsparcie techniczne, kreatywne strategie rozwiązywania problemów oraz kierowanie informacji o nowych i istniejących produktach Nazdar do dystrybutorów i bezpośrednich klientów w całym regionie. Swoje zadania będzie realizował z Polski. Mariusz Fronia będzie również odpowiedzialny za zwiększanie sprzedaży i ogólnej świadomości wiodących na rynku produktów Nazdar na przypisanych mu terytoriach w Europie Wschodniej.

Mariusz Fronia wcześniej pracował na stanowiskach Project Managera oraz Cross-Selling i Key Account Managera. Posiada również tytuł licencjata Automatyki Inżynierii Procesów Przemysłowych Politechniki Opolskiej.

Pracując w branży od ponad 20 lat, jestem świadomy jakości i reputacji związanej z marką Nazdar, więc możliwość podjęcia tej nowej roli w firmie jest dla mnie bardzo ekscytująca – mówi Mariusz i dodaje: Nie mogę doczekać się współpracy z naszymi obecnymi klientami w całej Europie Wschodniej, a także spotkania z potencjalnymi nowymi klientami.

Jonathan Bradley, Vice President of Coding & EMEALA Sales w Nazdar, dodaje: Mariusz jest jednym z najbardziej doświadczonych i kompetentnych profesjonalistów w branży, jesteśmy absolutnie zachwyceni, że możemy powitać go w naszym zespole.

Opracowano na podstawie informacji firmy Nazdar