Liderzy branży druku przemysłowego na spotkaniu w Heidelbergu
23 lut 2017 14:19

omnifireW dniach 15-16 marca 2017 w siedzibie firmy Heidelberg odbędzie się specjalne wydarzenie przeznaczone dla klientów inwestujących w innowacyjne technologie druku atramentowego bezpośrednio na obiektach.

Według Franka Janssena, dyrektora generalnego ds. druku 4D w firmie Heidelberg, wydarzenie ma na celu inspirowanie, informowanie i edukowanie klientów w zakresie możliwości stosowania tej technologii: „Nie mamy wątpliwości, że maszyna Omnifire otwiera nowe rynki dla klientów. Poprzez organizację spotkania chcemy zapewnić wsparcie w doborze zastosowań oraz optymalnego modelu biznesu. Potencjał technologii jest ekscytujący;  naszym zadaniem jest pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów zarówno na etapie podejmowania decyzji zakupowych, jak i codziennej praktyki produkcyjnej.”

Udział w spotkaniu zapowiedzieli także goście specjalni. Marcus Timson, współzałożyciel targów InPrint, zaprezentuje kluczowe trendy i kierunki rozwoju branży druku przemysłowego. Głos zabiorą również przedstawiciele niemieckiej firmy motoryzacyjnej Ritzi, która jest pierwszym nabywcą urządzenia Omnifire 1000.omnifire2

Podczas targów InPrint 2015 prezentowano możliwości produkcyjne drukarki Omnifire 250, wykazując skuteczność technologii 4D wykorzystywanej do zadruku piłek futbolowych. Podczas kolejnych targów InPrint odbyła się inauguracja urządzenia Omnifire 1000, w pełni przemysłowej maszyny drukującej bezpośrednio na zróżnicowanych kształtach i materiałach. Technologia Heidelberga spotkała się wówczas z dużym zainteresowaniem, została też wyróżniona w konkursie innowacji.

Janssen podsumowuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych sukcesów targowych Omnifire 250 i 1000. Firmy inwestujące w naszą technologię reprezentują różne branże, co udowadnia nam wciąż rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania z zakresu druku przemysłowego. Nadchodzące spotkanie będzie dobrą okazją, aby odkryć nowe możliwości technologiczne i biznesowe  oferowanych przez nas rozwiązań."

Przygotowano na podstawie informacji Industrial Print Blog