Konkurs innowacji targów InPrint 2017 już trwa
6 paź 2017 07:53

Tegoroczna, europejska edycja targów druku przemysłowego - InPrint 2017 odbędzie się w dniach 14-16 listopada w Monachium. Tradycyjnie już targom będzie towarzyszył konkurs na najbardziej innowacyjne rozwiązanie mijającego roku. Sponsorem konkursu jest firma Ricoh, a nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: innowacyjne partnerstwo w branży druku przemysłowego i najbardziej nietypowy produkt stworzony przy wykorzystaniu technologii druku przemysłowego. Jury weźmie pod uwagę również kwestie zrównoważonego rozwoju oraz wymagający charakter surowców, z których wykonano dany produkt konkursowy.

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń konkursowych i tym samym uruchomiono możliwość głosowania. Aby oddać głos na wybraną innowację, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową targów http://www.inprintshow.com/germany/2017/english/awards/view/ i zapoznać się z propozycjami konkursowymi. Jedna osoba może oddać dwa głosy – po jednym w każdej kategorii. Głosowanie zakończy się 16 października 2017 r.

Jak informują organizatorzy, została uruchomiona nowa aplikacja ułatwiająca zaplanowanie tegorocznej wizyty na targach InPrint. Użytkownik aplikacji ma możliwość wyboru interesujących go wpisów wystawców według kategorii produktów. Wpisy można posortować alfabetycznie i zapisać w formacie PDF lub wydrukować. W ten sposób użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowany plan wizyty targowej.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 14 listopada 2017 r. o godzinie 11.30 w hali A6.

Opracowano na podstawie informacji organizatora targów InPrint 2017