Konferencje podczas targów InPrint Mediolan 2016
10 sie 2016 12:21

 

Tegoroczną edycję targów InPrint odbywających się w listopadzie w Mediolanie wzbogaci obszerny program edukacyjny. Goście wydarzenia będą mogli wysłuchać ponad 60 prezentacji ekspertów branżowych, jak również wziąć udział w dyskusjach i debatach, organizowanych w sąsiadujących z targami salach.

We wtorek 15 listopada odbędzie się konferencja na temat dekorowania powierzchni, którą poprowadzi Kurt Fischer, przewodniczący TCM Technical Conference Management. TCM to organizator światowych imprez promujących branżę dekoracyjną. Sesja konferencyjna potrwa od godziny 10.10 do 12.00 i będzie dotyczyła drukowania techniką cyfrową na materiałach dekoracyjnych takich jak podłogi laminowane, płyty drewnopochodne i luksusowe płyty winylowe. Druk cyfrowy staje się coraz szerzej wykorzystywaną technologią w branży, dlatego czołowi eksperci poruszą tematy związane z perspektywami jej rozwoju w kolejnych latach.

Szczególnie interesująco zapowiada się wystąpienie Klaasa Kackmann-Schneidera z firmy Tarkett, zapowiadane na godzinę 10.55, który zagadnienie dekoracji podłóg drewnianych przedstawi z perspektywy producenta, stosującego technologię atramentową na potrzeby dużej produkcji przemysłowej. Pozostałymi prelegentami będą: Stefan Fiedler z Salon Iris, Stephan Schunck z Surteco, Carsten Brinkmeyer z Hymmen oraz Andy Hancock z Mexar.

Organizatorzy zapewniają wolny wstęp na konferencję dla wszystkich uczestników targów InPrint.

Opracowano na podstawie materiałów InPrint.