Kolejne premiery na Festiwalu Marketingu
5 wrz 2023 06:00

Już za 2 tygodnie, w dniach 13-14 września odbędą się targi Festiwal Marketingu. Podczas wydarzenia nowości i premiery zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy i poligrafii – w tym dostawcy mediów i maszyn. Poniżej można znaleźć drugą część festiwalowych nowości.

Haftex  

Hafciarka Haftex 1504 PRO2 – 4 głowice, 15 kolorów to najnowsze rozwiązania techniczne takie jak: elektroniczna stopka, szybka zmiana kolorów, dedykowany intuicyjny ekran 10” z dużą pamięcią, z WIFI – duże pole pracy, pełne wyposażenie w kompaktowym rozwiązaniu z bezpłatną dostawą, szkoleniem i instalacją u klienta. Maszyna haftuje na wyrobach gotowych, t-shirtach, czapkach, bluzach, wykrojach oraz na metrażu.

Polskie Drukarki UV – IMAGO Printer 

IMAGO Printer to polski producent urządzeń drukujących typu flatbed. Gwarancja wysokiej jakości, niskie koszty eksploatacji i profesjonalna obsługa. Na targach zaprezentuje małoformatowe drukarki UV LED (32x65 cm) z możliwością druku DTF UV i druku strukturalnego, rozwiązanie do niezniszczalnego druku w anodowanym aluminium oraz drukarki spożywcze.

 

Intrex Sp. z o.o.  

System druku cyfrowego Rollenco T4 „Easy”. Połączenie sprawdzonego modułu drukującego Rollenco T4 z prostym i łatwym w obsłudze stołem transportującym. Stworzony do ręcznego podawania produktów idealnie wpisuje się w idee pracy na niewielkich zleceniach produkcyjnych.

 

Plotserwis  

Produkcyjny druk w technologii DTF. Wysokowydajna drukarka CMYK+WHITE (2 głowice i3200). Profesjonalna jednostka obróbki proszkowej. Łatwość obsługi. Czujnik antykolizyjny. Niskie koszty eksploatacji.

 

 

PolKos 

XENONS X6090. Nowa seria maszyn UV o średnim obszarze roboczym, dająca znakomite możliwości druku na wszelkiego rodzaju płaskich elementach. Obszar druku 600x900 mm, wys. obiektu 1700 mm oraz przystawka obrotowa do druku elementów o cylindrycznym kształcie to podstawowe i najważniejsze cechy urządzenia. Do tego przystępna cena, niezawodność i łatwość obsługi czynią z tego urządzenia bardzo kompaktowe rozwiązanie dla nawet niewielkiej agencji reklamowej.

RiSET Polska 

Wśród urządzeń znajdują się plotery tnąco-bigujące od firmy Intec, drukarki arkuszowe i rolowe OKI wraz z finiszerami etykiet, wycinarki Uchida, laminatory, automaty sztancujące, falcerki oraz inne maszyny niezbędne w drukarni cyfrowej, agencji reklamowej oraz produkcji opakowań.

 

SICO Polska 

SICO ÷ Print Solutions zaprasza do zapoznania się z najnowszą technologią zdobienia tekstyliów. Technologia DTF pozwala na całkowicie nowy wymiar druku. HANZA DTF oferuje niesamowite możliwości aplikacji na większości dostępnych tkanin i nie tylko. Technologia ta ma również zastosowanie dla nietypowych powierzchni takich jak papier, drewno, tworzywa sztuczne.

 

Trotec Laser  

Trotec zaprezentuje na targach ofertę maszyn laserowych oraz materiałów grawerskich. Polski oddział firmy dysponuje własnym magazynem, rozbudowaną siecią serwisową i stawiającym na dostępność dla klienta specjalistycznym wsparciem.

 

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Wstęp na targi dostępny jest wyłącznie dla profesjonalistów i przedstawicieli branży.

Trwa bezpłatna rejestracja dla zwiedzających.

Opracowano na podstawie informacji organizatora