Kernow Coatings na targach FESPA
5 kwi 2017 13:32

Podczas zbliżających się targów FESPA firma Kernow Coatings – producent funkcjonalnych rozwiązań w zakresie powlekania powierzchni - zaprezentuje innowacyjne produkty przeznaczone do wykonywania dekoracji na podłogach, ścianach, szkle, materiałach POS i wyświetlaczach.

Wśród nowych produktów prezentowanych podczas targów znajdziemy KernowJet FloorSharK, łatwą do nakładania i usuwania folię graficzną do twardych podłóg i płytek dywanowych. Wykorzystanie unikalnej technologii powlekania, tzw. sharkskin pozwala na tworzenie jakościowych grafik podłogowych o dużej twardości i żywych kolorach. Produkt posiada certyfikat R10 potwierdzający właściwości antypoślizgowe. Folia KernowJet FloorSharK nie wymaga laminowania, a oferowana przez producenta gama kolorów jest znacznie szersza niż tradycyjnie wykorzystywana w  laminowanej grafice podłogowej.

Inną nowością w ofercie tego producenta jest okleina ścienna o nazwie Kernowjet Interiors. Certyfikowana, lateksowana okleina jest dostępna w różnych wariantach. Jej parametry techniczne pozwalają na jakościowy zadruk i sprawną aplikację oraz bezproblemowe usuwanie ze ściany. Technologia BioPruf zastosowana w produktach z tej serii zabezpiecza ścianę przed powstawaniem pleśni i grzybów, dzięki czemu Kernowjet Interiors sprawdza się na ścianach korytarzy szpitalnych, sklepów, hoteli, lotnisk, restauracji, siłowni, przedszkoli i innych miejsc, w których potrzebna jest odporna, bezpieczna, nadająca się do zadruku grafika naścienna.

Goście stoiska poznają także właściwości i zastosowania folii metalicznych z serii KernowJet MetaliK dostarczanych dla branży drukarskiej: przeznaczonych do trwałego stosowania na tablicach POS i na dowolnych, gładkich powierzchniach folii KernowJet MetaliK Inkjet oraz KernowJet MetaliK Cut & Print – folii nadających się do zadruku dwustronnego na oknach. Oba produkty są przygotowane do druku farbami rozpuszczalnikowymi, lateksowymi oraz UV i są dostępne w szerokościach do 1524 mm w kolorach srebrnym, złotym i bardzo modnym - Rose Gold.

Jak zapowiada producent, na stoisku nie zabraknie pokazów i prezentacji kolejnych nowości rynkowych przygotowanych specjalnie z myślą o klientach odwiedzających targi FESPA.

Opracowano na podstawie informacji firmy Kernow Coatings