HP zaprasza na seminarium
8 sty 2021 11:28

14 stycznia odbędzie się seminarium internetowe na temat drukowania dekoracji wnętrz. Organizatorem wydarzenia jest firma HP we współpracy z Integart.

Rynek drukowanych dekoracji wnętrz rozwija się w szybkim tempie. Odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony klientów firma Integart organizuje spotkanie z ekspertami branżowymi, projektantami wnętrz oraz klientami firmy HP. Celem jest przyjrzenie się aktualnie panującym trendom rynkowym, materiałom wykorzystywanym w branży dekoracji wnętrz i poznanie możliwości, które daje technologia druku cyfrowego oferowana przez firmę HP.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z wiedzy Terry’ego Raghunatha z firmy HP, który podzieli się doświadczeniem w dziedzinie druku cyfrowego i dekoracji wnętrz. Nie zabraknie też podpowiedzi i wskazówek, jak efektywnie sprzedawać produkty dekoracji wnętrz w mediach społecznościowych.

Wszystkie prezentacje będą tłumaczone na język polski. Więcej informacji na temat seminarium oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie organizatora – firmy Integart.

Opracowano na podstawie informacji firmy HP