InPrint Mediolan uruchamia nową stronę internetową
24 lut 2020 06:00

Firmy z branży poligraficznej we Włoszech i w Europie pozytywnie zareagowały na ostatnią informację, że targi InPrint Milan 2020 odbędą się wspólnie z Viscom Italia, jedną z najważniejszych międzynarodowych imprez komunikacji wizualnej.

Postrzegana jako idealne połączenie współpraca z renomowanym wydarzeniem Viscom Italia daje wiele dodatkowych możliwości biznesowych uczestnikom InPrint. Obie imprezy odbędą się w dniach 22-24 października br. w Fiera Milano.

Uruchomiona ostatnio nowa strona internetowa InPrint prezentuje szczegółowe informacje o obu wydarzeniach i umożliwia łatwą rezerwację online.

„Umiejscowienie dwóch wydarzeń związanych z technologią druku daje ogromne możliwości w chwili, gdy przedsiębiorcy starają się odkrywać na nowo erę cyfrową” - mówi Nicola Hamann, dyrektor zarządzająca Mack Brooks Exhibitions, agencji będącej organizatorem targów InPrint w Mediolanie i dodaje: „Sektor technologii druku wciąż otwiera się na nowe produkty, usługi i kanały, a nasi wystawcy są podekscytowani połączeniem nie tylko z silnym rynkiem włoskim, ale także z nowymi segmentami rynku w różnych branżach”.

Marka InPrint koncentruje się na technologii druku przemysłowego, zaprojektowanej w celu ułatwienia prowadzenia opłacalnej działalności produkcyjnej, przetwarzania lub dostosowywania towarów, części i opakowań. Główne zastosowania obejmują dekoracyjne wykończenie płytek, podłóg, dekorację elementów wyposażenia wnętrz, mebli, funkcjonalny druk na komponentach motoryzacyjnych, drukowaną elektronikę, personalizację towarów konsumpcyjnych, tekstylia, modę i akcesoria, a także rozwiązania opakowaniowe dla przemysłu spożywczego, medycznego i kosmetycznego.

Po raz pierwszy InPrint Milan będzie dzielić jedną z hal wystawowych z Viscom Italia, oferując potężną platformę marketingową dla innowacji druku przemysłowego. Viscom Italia przyciąga co roku ponad 20 000 dostawców usług poligraficznych specjalizujących się w komunikacji wizualnej i projektowaniu, w tym w tworzeniu znaków, drukach wielkoformatowych, projektach graficznych i aplikacjach druku cyfrowego z sektorów przemysłu takich jak komunikacja wizualna do dekoracji wnętrz, od projektowania po modę, od sprzedaży detalicznej po całe sektory produkcyjne. Dzięki połączeniu z Viscom Italia wystawcy InPrint zyskają dostęp do jeszcze szerszego grona potencjalnych odwiedzających.

Obie wystawy technik druku zaoferują wspierający program konferencji i wydarzeń, dając wiele możliwości edukacyjnych, ułatwiając nawiązywanie kontaktów z firmami i ekspertami. Jak zapewniają organizatorzy, targi InPrint będą wyjątkową okazją dla dostawców technologii druku, którzy chcą poszerzyć partnerstwo w wielu nowych obszarach wzrostu. Firmy zainteresowane wystawą mogą poprosić o nową broszurę dla wystawców lub zarezerwować miejsce na stoisku online na stronie internetowej targów. Powierzchnia jest ograniczona, dlatego organizatorzy zalecają wcześniejszą rezerwację stoisk.

Nowa lista wystawców na rok 2020 oraz najnowsze informacje o wydarzeniach i konferencjach zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej wystawy. InPrint Milan oferuje również bezpłatną usługę e-News z najnowszymi aktualizacjami w okresie poprzedzającym wydarzenie.

 Opracowano na podstawie informacji organizatora